Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17131 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mpeg2avi i problem , DJopek 16/04/01 22:58
Mam taki problem. Gdy po zainstalowaniu wszelkich kodekow, zgraniu DVD na dysk to uruchamiam mpeg2avi, dokonuje odpowiednich ustawien, a nastepnie daje "start encoding" i wyskakuje mi taki blad:

#7 cAVIwriter::ui_codec<> codec selection failed! Error ID = 5
avi_fileopen<> : ui_codec<> failed....

Co sie dzieje??? Probowalem juz wszystkich rodzajow kodekow (od divx3.11 do 4.0, angel'a, m-softu). Uzywam mpeg2avi PX3 + GUI 1.55.

Moze ktos uzywa ten program i nie ma problemow a powie co i jak robi? Wiem ze mozna byloby uzywac FlasKa i tak teraz robie, ale chcialbym zobaczyc jak szybko (a podobno szybciej) dziala mpeg2avi niz FlasK wiec pomozcie.

Za wszelkie informacje z gory dziekuje.

Pozdrawiam
DJopek

  1. nie jestem specem od dvd ale... , Karas 17/04/01 00:13
    ...z tego co wiem jezeli przegrywasz film dvd z oryginalnej plyty na dysk hdd to sa zapezpieczenia ktore powoduja rozne objawy np zamazany obraz lub nie moznosc odtworzenia filmu.Sa to zapezpieczenia ktore uniemozliwiaja rozpowszechnianie nieleganie filmow.Nie wiem czy to co napisalem moze ci pomoc bo nie jestem fachowcem od dvd ale zawsze to cos ,a noz ci pomoze...

    pozdr Karas

    Conspiracy Theory...

    1. no tak, ale... , DJopek 17/04/01 09:52
      ripper przegrywajac takie DVD lamie te zabezpieczenia, inaczej nie udaloby sie przegrac zawartosci na dysk twardy.

  2. czek it aut: , Kacperczak 17/04/01 00:48
    http://www.doom9.org/faq.htm#Error ID 5 in mpeg2avi

    1. Dalej nie chodzi.... , DJopek 17/04/01 09:51
      Pozmienialem wszystkie sciezki na dosowe, pozniej na krotsze itp. itd. Kombinowalem juz nawet nie wrzucajac niczego do katalogu tylko od razu na "gola" partycje i tez nic. Macie moze jeszcze jakies pomysly co to moze byc?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL