Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 46976 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

LUDZISKA HELP!!! , dax 11/10/01 20:58
Mam BIG problem. Każdy ruch myszki słychać na moim SBLive, problem ten rozwiązałem w ten sposób: oblepiłem śledzia od sblive taśmą izolacyjną w ten sposób aby nie dotykał obudowy, i teraz jest ok. Niestety z kartą TV ten 'trick' nie działa, każdy ruch mychy (a nawet praca dysku, cd...) powoduje takie zakłucenia że nie da się nic oglądać (z wyjątkiem tvp1). Karta była sprawdzana w serwisie, u kolegi i jest ok. Pleez help!!!

CEL667@950
ASUS P3V4X
GF256DDR 150/333
SBLive
256RAM
Prolink PixelView TV Pro +NICAM
Caviar20GB

PS. Odbiór z anteny naziemnej (sygnał jest ok)

Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
uciekam goń mnie!

  1. Z dźwiękiem miałem kiedyś to samo ... , NimnuL-Redakcja 11/10/01 21:32
    ale to wina karty była - niezbyt dobra jakośc - ISA stara itd ...
    W zasadzie nie mam pomysłu jak Ci pomóc ... nic nie przychdzi mi do głowy :-( Ale to może taśma od dysku jest nieekranowana ? ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. prad ucieka? , Tummi 11/10/01 21:40
    HEY !!!

    Moze ktooredys prad ucieka... Dotknij obudowy i kaloryfera jednoczesnie... i uwazaj ;-) jak kopie, to szukajwinowajcy, jak nie kopie, to ja nie wiem. Nigdy nie mialem takich probzow, odpukac puk puk.

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  3. Mialem cos podobnego , Sboard 11/10/01 22:53
    Wyjalem wszystko z obudowy i myslalem ze bedzie lepiej a tu guzik, to samo. Okazalo sie ze prad spieprzal przez kabelek zasilajacy do dysku twardego i robil sobie zware. Podlaczylem dysk pod inna wtyczke i mam spokoj.

    ...najwazniejsze jest niewidoczne dla
    oczu...

    1. ha! , Tummi 12/10/01 14:04
      HEY !!!

      Mialem (chyba) racje ;-) Prad ucieka ;-))))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL