Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 46981 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Skad sciagnac... , Ar3cK 11/10/01 23:24
...ta alpha wersje Unreala 2???????

Ar3cK

It's the Bright One, it's the Right
One, that's Ar3cK...
http://thesurrealist.co.uk/slogan

  1. w/g mnie nie oplaca sie sciagac , ZRYTY_BERET 12/10/01 00:00
    mam to i w sumie grafika jest wyjebana w kosmos ( sorki za słownictwo ale taka jest )

    to jest wersja alpha i jest na maxa niedopracowana 10-20 klatek na moim celII600@900 , GF2GTS , 256 ramu........

    to tyle...............

    pozdrawia Z_B..........

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

    1. Po prostu twoj celeron jest do dupy :))))))))))))) , XiSiO 12/10/01 09:16
      ... kup durona 650 i nie bedziesz mial problemow.... che che lubie prowokowac...

      "Przyjaźń - bezcenna za wszytko inne
      zapłacisz adeną" (C) XiSiO

      1. o kurna... , snail 12/10/01 09:27
        ...moze lubisz prowokowac, ale inteligencja, chlopie nie grzeszysz :) skoro wybrales taki sposob <do dupy> !

        ...zamknij ryja i
        umieraj jak mezczyzna...

      2. sam jesteś do dupy , ZRYTY_BERET 12/10/01 13:01
        i głupi w dodatku

        każdy wie że to powód niedopracowania gry ( nawet nie beta tylko alfa )

        a to nie jest wina sprzętu !!!!!!!1

        zmieniłem w inreal.inf z 1024 rozdzielczości na 640 i ta sama wydajność byłą

        więc kuknij sie w łeb zanim cośpowiesz !

        ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

        1. ZRYTY a może byś odpowiedział na pytanie sko się tu znalazłeś , M@ryna 12/10/01 14:06
          ....

          By Tina Von Trocki
          Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

          1. ZRYTY a może byś odpowiedział na pytanie skoro się tu znalazłeś... tak miało być , M@ryna 12/10/01 14:08
            tylko mi się coś wcisnęło...
            Znasz linka czy nie...?

            By Tina Von Trocki
            Fabryka Drewnianych Kaloszy Inc.

  2. Ale skad mozna sciagnac??? , Ar3cK 12/10/01 07:07
    j/w

    "Komputery to najmądrzejsi kretyni."
    Norman Mailer

    Ar3cK

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  3. nie znam , ZRYTY_BERET 13/10/01 00:08
    od kolesia mam UT :-))))

    sorki ale koleś mi pojechał to ja mu też !!!
    poza tym na serio nie ma co sciagać tego z inetu
    polookałem na grafike troche moze 30 min siedziałem nad tym i zaraz podzło DELETE........... :)

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL