Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 47003 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

seagate - jest jakieś oprogramowanie do wyciszania ? , Umek 12/10/01 11:57
Czy spotkał się ktoś z oprogramowaniem do sterowania poziomem głośności dysków seagate'y? Jakiś link...

  1. a moze macie tez takie cos do quantumow? :) , PIvO 12/10/01 13:27
    bo ja widzialem tylko takie cos do IBM

    [A kiedy odetna siec]
    [Przestane istniec]
    [mail: p1vo@o2.pl]

  2. Facet - lepiej szybko rób kopie zapasowe, a nie szukaj programu do wyciszania! , j23 12/10/01 14:15
    Niecały rok temu kupiłem Seagate U5 20GB - pochodził 2 m-ce i zdechł (łożyska). Cudem odzyskałem dane (wymrażanie w lodówce itp.). Kolega kupił taki sam dysk w tym samym dniu (w innym miejscu). Pochodził 2.5 m-ca i zdechł (łożyska). W ramach gwarancji dostał nowy - zdechł po2 tygodniach (łożyska)! Dostał nowy - pochodził 6 m-cy i padł - oczywiście łożyska! Poszedł z awanturą do sklepu i zażądał wymiany natychmiastowej (serwis poprzednio kazał czekać miesiąc na wymianę) dysku ale na Matrox Diamond 40GB, którego jest już szczęśliwym posiadaczem. Za Seagate już dziękujemy! Objawy przed padem łożysk - chodziły coraz głośniej...

    Dumny nosiciel moherowego beretu!
    Me gustan tomar mis copas
    Żubrówka es lo mejor!

    1. przesadzasz , PIvO 12/10/01 14:36
      moj quantum tak chodzi i chodzi czasami sobie lezy :)
      i jakos nie zapowiada sie zeby poadl
      pozatym jest raczej uzywany w tym momecie jako dysk obnosny pomiedzy qmplami

      [A kiedy odetna siec]
      [Przestane istniec]
      [mail: p1vo@o2.pl]

    2. Też miałem... , Tony Soprano 12/10/01 15:10
      Seagate'a, w dwóch sztukach, tyle że Barracudę III 19 GB i oba padły ;))) - raczej nie z powodu łożysk. Teraz mam WD Caviar chodzi może troszeńku wolniej ale za to bardzo dobrze. (co za zdanie ;) )

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL