Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22

 Dzisiaj przeczytano
 55958 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Zacinają się filmy DivX ? Mam lekarstwo :-) , NimnuL-Redakcja 13/10/01 13:04
Witam !
nie wiem jak wam, ale mi czasem filmy DivX się zacinały - obraz robił stop a dźwięk szedł dalej wraz z filmem (w tle) ... Może nie jest to nowością - ale dorwałem ostatnio sterownik czy też kodek który eliminuje to niemiłe zjawisko podczas odtwarzania ...
Mam jednak pytanie - dlaczego filmy czasem się zacinają ? Jest to spowdowane błedem podczas kompresji filmu ? czy co ?
Jakby ktoś chciał ten sterownik to walcie na priva a podeślę na skrzynke ...
Pozdrawam

Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach.

  1. Zacinaja sie bo... , Ar3cK 13/10/01 13:34
    ...np. Matrix mial jakies tam rozne bajery (zwolnienia itp.) i w tych miejscach sie zacina. Moze tez sa jakos zle zgrane. Jak bylbys taki dobry to podeslij mi go na maila. Thx.

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. divx , agent 13/10/01 14:24
      bajery? z tego co wiem, wystarczy divx 4.01 (odtwarza 3).

      I can resist everything except
      temptation.

  2. Ja też chce , misiek 13/10/01 15:24
    to lekarstwo. Z góry wielkie dzięki.

  3. jesli , remus 13/10/01 15:25
    można to ja też proszę

    1. To "lekarstwo" nazywa sie... , d-feNce 13/10/01 18:18
      DivX ;-) AntiFreeze
      Najnowsza wersja to 0.4, mozna ja sciagnac np. stad:
      http://vetch.magot.pl/files/kodeki/DivXAF.0_4.zip

      there's no sense crying over every mistake,
      you just keep on trying till you run out
      of cake

  4. Ja też tak miałem , pjfox 13/10/01 17:25
    odinstalowałem DivX'a i zainstalowałem jeszcze raz. I tyle. proste?

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  5. to jest filtr , Tummi 14/10/01 20:52
    HEY !!!

    A zacinaja sie (tak jak kolega pisze) przez bledy w kodowaniu. NanDub jest 'wyposazony' w ANTIFREEZE'a ;-) ktory monitoruje klatki podczas kodowania... ehhh... antifreeze jest stary jak swiat... czytajcie doom9 albo divx.pl
    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. dokładnie , GULIwer 15/10/01 11:51
      ATSD czemu nie zapytałes się na boardzie zaraz bys dostał antyfreeza na skrzynke
      fajnie że mike i s-ka znów on-line :)

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL