Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » AdiQ 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44

 Dzisiaj przeczytano
 63212 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrywanie MP3-CD Audio??? , Hics 13/10/01 17:59
Jakim programem najbardziej polecacie? Spróbowalem Nero, ale nagrania byly bardzo sciszone, nawet w stosunku do nagran z kasety. Chyba ze wystarczy cos ustawic i bedzie ok`ej?? Nagrywarka to Teac 4/4/32.
Pozdrawiam

  1. j.w. , lunatyk 13/10/01 21:39
    Music Match Jukebox v.6.10. Tu chyba leży www.musicmatch.com,jest do niego spolszczenie i klucz, ale g
    dzie, w tej chwili nie pamiętam .Jak nie znajdziesz ,to daj znać. Bardzo prosty w użyciu ,wiele funkcji,kombajn.

    Lunatyk

    GG 1494083

    1. miało być , lunatyk 13/10/01 21:42
      www.musicmatch.com

      Lunatyk

      GG 1494083

  2. Ja polecam... , marcin79 13/10/01 22:42
    ...MP3 CD Burner. Wystarczy wybrac piosenki i wypala, bez zadnego grzebania. Niedawno byl w "Chipie" (chyba). Jakis shareware czy cus, pozwalal na wypalenie 3 plytek. Pozdro

    ~~~~ sapere aude ~~~~

  3. jw.Music Match...... , lunatyk 13/10/01 22:48
    Ten w pełnej wersji ma bardzo duże możliwości.Opis znajdziesz w CD-Action nr.5/01 str.156-157.

    Lunatyk

    GG 1494083

  4. a ja polecam , 0r8 14/10/01 21:13
    windeXP. zaznaczasz mp3 klikasz prawym i wybierasz "copy to audio cd"
    proste, latwe i przyjemne :))
    pozdr.

  5. Najlepszym programem , Adik 15/10/01 15:57
    jest IMO i nie tylko IMO ;-) - www.cdrinfo.pl - Feurio 1.63.1 Ogromne mozliwosci konfiguracji, swietna jakosc nagran i czesty update.

    Pozdr. Adik
    --------------------------------
    http://forum.adik.eu.org ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL