Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 11:57
 » AdiQ 11:57
 » Dexter 11:56
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44

 Dzisiaj przeczytano
 63177 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy ktoś może? , lunatyk 13/10/01 21:20
mnie oświecić co z tym robić dalej. Mam podany adres 194.67.2.155 i nr. portu 8000. Jakich programów używać ,łopatologia wskazana. To jest przykład mam tego więcej a nie wiem jak się do tego zabrać. Pozdrowienia.

Lunatyk

GG 1494083

  1. moze, tylko co??? , c@pricornus 13/10/01 22:19
    nie bardzo wiem co chcesz z tym robic i o co chodzi... list do moskwy chcesz wyslac??? :-))) moze wlazles na ruska strone i ci serwer pingnal??? wiecej szczegolow...

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. to jest tak , lunatyk 13/10/01 22:29
      mam adresy gdzie leży podobno dużo muzyki i programów,ale nie wiem jak z tego korzystać.Podają tylko adres j.w.

      Lunatyk

      GG 1494083

      1. jeszcze... , lunatyk 13/10/01 22:34
        z ich stron nie mogę ściągnąć,bo nie znajduję się na terytorium WNP.Podają serwery proxy,z portami ,ale nie wiem jak z tego skorzystać.

        Lunatyk

        GG 1494083

  2. dziwne pytanie... , Aclî 13/10/01 22:31
    ten akurat adres co podałeś to jakiś ruski serwer proxy. Może powiedz skąd je masz?

    .*°Pozdrawiam°*.

  3. Skąd? , lunatyk 13/10/01 22:41
    z wyszukiwarki .Wpisałem mp3 i znalazłem ruskie strony z muzyką.Tam nie mogę ściągnąć ,a podają to j.w.

    Lunatyk

    GG 1494083

  4. moze pomoze... , c@pricornus 13/10/01 23:12
    port 8000 jest domyslnym winampa, mozesz probowac otwierac z winampa pliki z podanej lokalizacji, ale nie testowalem tego... do muzy uzywam morpheusa, i to moje podstawowe zrodlo... ale rzycze powodzenia, i mam nadzieje, ze choc troszku pomoglem....

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

  5. j.w , lunatyk 14/10/01 00:23
    Jasne. Wiem że nic nie wiem. Pozdrowienia.

    Lunatyk

    GG 1494083

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL