Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » AdiQ 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44

 Dzisiaj przeczytano
 63216 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pool of radiance 2 , Druzil 14/10/01 16:55
Gram ,ale musze przyznac ze sie strasznie zawiodlem
gra nudna i istny dooom
Walka co 20 sekund
BG2 mimo swoich wad chyba jednak duzo lepsza

ps. gram w wersje full (stadion)

  1. oj niedobrze :(((( , coobav 14/10/01 17:34
    a tak na ta gierke czekalem...

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  2. A co to w ogóle jest? , sebtar 14/10/01 19:06
    Ja bardzo lubię Dooma, to może mnie się spodoba :)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. gra typu RPG , Druzil 15/10/01 11:13
      ......

  3. To ciekawe , Poke 14/10/01 22:12
    ze masz juz ja, czy to jest pardziej rpg czy bardziej diablo, czy faktycznie doom? Jaka grafika? Jaki sens - wiecej niz w diabelku czy tylko "rzeznia"? Zrob mala recenzja ok?

    Pozdrawiam,
    Poke

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    1. odp , Druzil 15/10/01 11:12
      Grafika ladna, moze nawet wiecej niz ladna.
      A co do gry to niestety narazie taka sobie
      Caly czas walka, co 20 sekund 2 minotowa walka i tak do upadlego
      I nie walczysz tu jak w diablo, tylko akcja podzielona jest na rundy,tak wiec walka nawet ze slabym przeciwnikiem wlecze sie nie milosiernie

      Narazie nudy ale gram moze sie rozkreci

      1. Eee, to faktycznie nudy, przy turowym RPG , sebtar 15/10/01 15:52
        to można zasnąć, taki np. przez wszystkich chwalony Fallout znudził mnie niemiłosiernie zaraz na początku ( szczur trafia ciebie, ty trafiasz szczura bleee nuuuuda). Zdecydowanie zostaję przy D2 i FPP.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

  4. Tez tak myslalem. , Gerald Tarrant 15/10/01 12:54
    Pograj troche dluzej - zmienisz zdanie.
    Rozkreci sie , rozkreci.... Trust me ;]

    ...lecz zlowili tylko szkielety ryb co
    skruszone serca w szczekach
    dzierza...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL