Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68676 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Vcool nie tylko chłodzenie , Piecia 15/10/01 13:19
Eksperymentował ktoś jak się zachowa Vcool w przypadku awarii chłodzenia, postanowiłem to sprawdzić.
Odpaliłem kopma z odłączonym zasilaniem wiatraka i obciążyłem system UT (w oknie żeby mieć wgląd na temperatury). Po chwili temperatura procesora doszła do 58 i nie ruszyła dalej. Wobec powyższego w opcjach programu obniżyłem temperatury: pierwsza (T59)-40 stopni, druga (T10)-45 stopni i trzecia (shutdown)-50. Po schłodzeniu procesora odłączyłem ponownie zasilanie wiatraka i dopaliłem UT. 40 stopni miałem po chwili (zamiast cyferek pokazała się żółta ikona z napisem T50), 45 chwilę później (czerwona ikona T10) i to w zasadzie wszystko. Gdy procesor nagrzał się ciut bardziej program zwolnił działanie systemu i poczekał aż temp spadnie do 45 poczym przywrócił system do poprzedniej wydajności, i tak w kółko przez 5 minut.
Do soboty użyałem MBM do monitorowania płyty głównej, teraz już tylko Vcool.
Cześć

  1. pyt... , coval69 16/10/01 10:36
    mam rozumieć że po 5 minutach ...coś stało się strasznego ???
    czy uznałeś to za wystarczający test bezpieczeństwa.
    POZDR...

    AMD X2 3800+ @ X2 5000+ (939)

    1. nic strasznego się nie stało , Piecia 18/10/01 10:09
      poprostu uznałem, że test jest zakończony

  2. fajnie , GULIwer 16/10/01 16:02
    tylko żeby on lubił jeszcze mojego KAV :(

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL