Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » KHot 12:44
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » Zbyl 12:36
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24
 » Menah 12:19
 » Matti 12:19

 Dzisiaj przeczytano
 68728 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

branżowe... :) , wewe 15/10/01 13:53
Na poniedziałek kilka dowcipów z maila (choć widzę, że poniżej ich mnóóóóóóóstwo :]
(pozdrawiam)


Słyszeliscie do czego jest podobna kobieta-informatyk? Do swinki morskiej- bo ani swinka ani morska.


Czemu niektórzy informatycy myja głowę mydłem? Bo na szamponie jest napisane "myć, masować, płukać, czynnosć powtórzyć" i niektórzy się zapętlali...


(to staaare)

Ilu potrzeba informatyków-programistów do wymiany przepalonej żarówki? Żadnego! Przecież to problem hardware'owy!!!


Matematyk, mechanik i informatyk mieli jechać razem samochodem. Jak na złosć, auto nie chciało zapalić. Zaczęli się więc naradzać, co powinni zrobić.
- Może sprawdzmy, czy sa wszystkie koła? - zapytał matematyk
- Niee... To na pewno popsuł się silnik - powiedział mechanik
Na to informatyk:
- A może powinnismy wysiąść i jeszcze raz wsiasć i znowu spróbować?


Imprezka: kilku informatyków jak zwykle gada o komputerach, OS-ach, sofcie. Nagle jeden stwierdza, że to nudne i mówi:
- Panowie. Czy my musimy zawsze o kompach? Może pogadajmy trochę o czyms innym. Np. o dupach...
Chwila konsternacji. W końcu ktos się odzywa:
- Hmm. Mój komputer jest ostatnio do dupy.


(to mi przypomina nastepny)

Dzwoni koles do kumpla:
- Przyjdz, jest impreza, browar, panienki...
- A ile tych panienek?
- No, tak z 10 mega.

(de best ^)

veni, vidi, wewe

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL