Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23474 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nagrywarki Teac Plextor Yamaha... , Kilgor-Admin 18/04/01 20:00
Witam j.w ktora nagrywarke glownie pomiedzy Teac 12/10/32, Yamaha 16/10/42 ktora wydaje sie wam ciekawsza i lepsza

Pozdr. Kilgor
Admin Board'a

  1. posiadam... , doopeczka 18/04/01 20:33
    Plextora 16/10/40 i jak narazie jestem zniej bardzo zadowolony - odczytuje naprawdę bardzo poniszczone płyty no i już kilka razy miałem okazję widzieć w akcji technologię Advanced BurnProof - spisuje się znakomicie - nagrałem w ciągu 3 miesięcy jakieś juz chyba 150-200 płyt i nie uwaliła ani jednej. Acha no i udało mi się wreszcie skopiować przy jej pomocy w poprawny sposób Unreal Torunament (oczywiście jako backup :))) )

    pozdroofka

    WASZA ULUBIONA DOOPECZKA

    McDoopeczka

  2. Ja natomiast , Serwiz 18/04/01 21:15
    posiadam Plextora 12/10/32S (SCSI) i jestem nią zachwycony. Spisuje sie rewelacyjnie, zapisuje na wszystkich płytach (dla testów kupowałem nawet najgorsze OEM'Y na których nawet nie było nadruku). Technologia Adwanced Burn Proof kilka razy się już przydała.

    Gorąco polecam Serwiz

    Serwiz

  3. miałem wszystkie :-) , Jackal 19/04/01 07:58
    i zostałem przy plextorze :-))

    IMHO kolejność jest taka :

    plex
    teac
    yama
    a potem dłuuugo nic i potem reszta świata :-)

    pozdro,

    Jackal

    !i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i!i
    pozdro,
    Jackal

  4. A ja bym wprowadzil drobne korekte , tobas 19/04/01 10:11
    1. Teac
    2. Plextor
    3. Yamaha
    4. Reszta swiata

    AMD Athlon 64 3200+ BOX
    Asus A8N-E nForce4 Ultra
    Asus X1950 Pro 256 MB

  5. jezeli masz duzo kapuchy , Ramen 19/04/01 18:34
    to kupuj Plextora, jezeli nie, to Teac'a. Sam posiadam tego ostatniego (12x10x32) i nie mam z nim zadnych problemow- kopiuje z clonecd wszystko co sie da- nawet plyty mojego mlodszego brata ;)))

    Tu był podpis

  6. plextor i teac... , Kane 20/04/01 22:10
    na reszte raczej nie warto zwracac uwagi :)

    Pozdro

    Pozdro Kane

  7. Plexa... , McMike 22/04/01 15:33
    nie miałem ale TEACA polecam w ciemno... żaden mnie nie zawiódł a miałem ich kilka 4x4x32, 8x8x32 i zakończyłem na 12x10x32 z BP jest da best :))
    pozdr.

    If at first the device fails to work...
    Find a larger hammer!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL