Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76133 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

monitor sieci w WinXP , XCLONE 16/10/01 19:01
w 9x jest to banalna funkcja, dostepna bezposrednio z akcesorioof... a TU ? wiem ze jest cos podobnego do w2k - ze widac kompletnie wszystkie polaczenia - co kto od kogo ... ale nie mam pojecia jak to wlaczyc... co musze miec zainstalowane do tego i gdzie tego szukac ??? wiem, ze w w2k to strasznie obciazalo siec, ale mozna to bylo wylaczyc - tak samo chce miec w XP - widziec kto w danym momencie obciaza siec jak nienormalny - odlaczyc go i wylaczyc monitor ...

PLS... HLP !

The World HAS Changed..
:P

  1. naciśnij... , Seadog 16/10/01 20:25
    Ctrl-Alt-Del i wybierz zakładkę "Networking". O to szło?

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. nie do konca... chodzi mi o to ze , XCLONE 16/10/01 22:08
      widac co kto od kogo w danym momencie ciagnie - w win9x byl to NETWATCHER - instalowany z NARZEDZI SYSTEMOWYCH - polski MONITOR SIECI... jak cos ktos od ciebie ciagnal to on pokazywal wlasnie to polaczenie

      o to mi chodzi

      The World HAS Changed..
      :P

  2. a więc.. , smirnof 16/10/01 22:05
    chodzi ci chyba o to: Control Panel>Administrative Tools>Computer Management>System Tools>Shared Folders.
    Got it???
    pozdro (sam tego szukałem z 2 dni...:)

  3. zrób skrót.... , bartiin 17/10/01 18:43
    chesz miec monitor podobny do netwatchera.....
    nic prostszego....

    ZRÓB SKRÓT DO: C:\WINDOWS\system32\fsmgmt.msc

    pasuje i do win2K i do XP !!!!!

    "Grzyb Raczy Wiedzieć Kto To"

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL