Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00

 Dzisiaj przeczytano
 76073 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pomozcie mi wybrac monitor bo nie moge sie sam zdecydowac , DomeLL 16/10/01 20:20
mysle o Philips 107B 20 lub Samsung SyncMaster 757 DFX,a moze szkoda kasy i lepiej Philips 107 T21,prosze pomozcie mi bo sie kurde nigdy nie zdecyduje.Prosze tez o wyjasnienia czemu taki a nie inny.Z gory dzieki. PS Monitor jest dla mojej dziewczyna wiec chce jej wybrac cos dobrego za rozsadne pieniadze aby jej ojciec pozniej nie ganial mnie :)

  1. Monitor , Star Trek 16/10/01 22:22
    Kup lepiej Samsunga 700 IFT -ma naprawdę niezłe parametry i ostrość obrazu!!!Polecam bo sam bym go kupił gdyby nie to, że mam LG 795 FT+ (tego nie polecam!!!).Jak będę miał okazje to napewno kupie 700 IFT.

  2. poczekaj, dozbieraj i bierz 700IFT , PrzeM 17/10/01 07:48
    moim zdaniem naprawdę odjechana 17stka. Wiem bo mam :)))
    a przy okazji jak przyszły teść zobaczy jak się postarałeś to masz go w garści :)
    po,

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  3. Powtarzam to wszystkim: , zartie 17/10/01 09:44
    firma - bierz to co Ci się podoba
    parametry - częstotliwość odchylania poziomego min. 90 kHz

    Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  4. Ja polecam , PKort 17/10/01 11:43
    CTXa PR711F(L)- bo mam "pod opieką" - bardzo ładny obraz, zero problemów, dobre parametry wyświetlania
    SONY E220 - bo Sony i raczej nie powinno być problemów.
    NECa na DiamondTronie - bo najlepszy z nich wszystkich. Wada - drogi.
    700IFT - ma bardzo dobre recenzje, ale nie do końca wiadomo, jak to jest z tą warstwą antyrefleksyjną.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  5. a ja bym postawił na PHILIPSa 107P20 , Darek 17/10/01 14:43
    bo ma naprawdę dobre osiągi (1024x768/115Hz) i dużą maksymalną rozdzielczość (jak na 17"), no i jest płaski. Poza tym to PHILIPS i to jest bardzo dobra firma. Mam bardzo dużo sprzętu tej firmy i ze wszystkiego jestem zadowolony (z monitora też). Do tego nie mają przyzwoite ceny a nie tak jak np: SONY gdzie 30% ceny to napis SONY...

  6. Ja bede teraz kupował , NimnuL-Redakcja 17/10/01 19:39
    Philips 107B20 - jużprosiłem o rade Boardowiczów i stwierdziłem, że to swietny monit - wart ceny ... więc bierz go smiało ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL