Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23818 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

KT7a i Duron , mati 18/04/01 21:12
mam problem z plyta/hyba?/ otoz to ze nie moge ustawic mnoznika co 0,5 zamalowywalem mostki na procu pare razy i dalej to samo. przez jakis czas dzialal mnoznik i teraz sie cos spiep.... i dziala tylko co 1.co robic?
dzieki

ZALMAN Cooling :)

  1. poprawic... , +Kania+ 18/04/01 23:00
    albo pytac Piploty (kombinowal cos z drutem cynowym).

    COOOOMBAAAYAAAA!!!

    http://agnes.robi.to/

    1. Chyba nie Piploty tylko Rapry... , +Kania+ 19/04/01 19:21
      Ktorys z nich dwoch na pewno:)))

      COOOOMBAAAYAAAA!!!

      http://agnes.robi.to/

  2. To wszystko , Lancer-Redakcja 19/04/01 12:20
    To wina zlego zamalowania. Ja mialem to kilka razy. Najpewniej masz slabo widoczne mostki L1 (sa egzemlaze z minimalnie tylko widocznymi) i jest slaba przewodnosc. Mialem podobnie kiedys na Athlonie 1100 i na kilku Duronach .Malowalem, malowalem az za X razem wyszlo. Najlepiej miec firmowo odblokowany mnoznik (maja Athlony 1200 i 1300/1333) Wiadzialem kiedys tez Durona 850, a co najciekawsze kolejny egzemplaz z nr sryjnym wyzszym o 1 mial juz zablokowany.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL