Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » KHot 16:49
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » Kenny 16:28
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04
 » Hitman 16:04
 » NimnuL 15:57
 » Nihilist 15:45
 » piszczyk 15:25

 Dzisiaj przeczytano
 90509 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

TAK WIEC STAŁO SIE !!!!!! , Chrisu 18/10/01 02:22
Od dzisiaj (właściwie wczoraj) od 21.00 jestem na stale w sieci!!!! Cos jeszcze nie jsest tak jak powinno byc i dlatego dopiero teraz udalo mi sie spokojnie wejsc na BOARDA. Strona glowna to oczywiscie http://twojepc.pl/board.html !
P.S. IDE SPAC!

/// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

  1. uwazaj chlopie, uwazaj... , c@pricornus 18/10/01 09:48
    uzaleznia bez szans na odwyk.... :-)))

    1011111110101010010110100
    www.cert-clan.com

    1. Ja się już tak uzależniłem , DJopek 18/10/01 10:08
      że jak muszę się trochę pouczyć do szkoły to nie umiem, po prostu nie umiem :( Ale w końcu muszę coś z tym zrobić bo w tym roczku maturka...

  2. no to wpadłeś , misiek 18/10/01 10:07
    jak śliwka w kompot :))

  3. witaj w klubie , JanoszW 18/10/01 13:23
    j.w.

  4. Wszystko byłoby dobrze gdyby nie ... , Chrisu 18/10/01 20:26
    predkosc dzialania. TPC otwiera mi sie ok 20 min! Transfer jest taki:
    Po wlaczeniu kompa przez 5-10 sek. transfer jakies 8-12 kB. Poźniej juz tylko 100-500 Bajtow/s! Jeszcze możnaby to wytrzymac gdybym tak mial tylko ja. Tak jest u wszystkich. Juz raz napisalem do firmy ktora to zakladala. Napisali zebym od nich sciagnał plik "testowy" 50 MB i jak transfer bedzie< 8 kB to zeby dac im znac. Na pocz (przez 2-3 sek) bylo 12K, potem juz 175 bajtow/s. Mam nadzieje ze to sie zmieni bo dzisiaj jak walnąłem w klawiature to wylecialo pare klawiszy... Mam nadzieje ze uda mi sie przynajmniej wyslac tego posta, bo oprocz predkosci, co chwile zrywa sie polaczenie.

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL