Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 18:37
 » Sebek 18:28
 » kojot 18:26
 » ripek 18:22
 » JE Jacaw 18:20
 » Fl@sh 18:16
 » ngP 18:11
 » KHot 18:08
 » NWN 18:03
 » XepeR 17:57
 » Wedelek 17:55
 » Flo 17:40
 » Artaa 17:40
 » ReeX 17:22
 » Kenny 17:21
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48

 Dzisiaj przeczytano
 99659 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Spalić kartę dźwiękową!!! :(((( , LesLesLes 18/10/01 22:54
No więc miałem SB 128 PCI kupionego za ok. 90 zł jakiś dłuższy czas temu (rok i trochę). Był b.dobry, dźwięk nie miał zniekształeceń, poziom Syg do Szumu niezły....
....no i KLAPA!!!
Dziś skończył swój żywot ni stąd ni z owąd przy zabawie częstotliwością FSB. Ustawiłem na 150 Mhz (jak to podawał RedStrom Overclocking Technology z płyty SOltek 75DRV po wgraniu dziś nowego BIOSu) i niestety karty już (chyba) nie mam... Ni to w Windows XP ni to w Windows 2000. Karta jako tako egzystuje w Menadżerze urządzeń, ale co z tego jak przy próbe odegrania czegokolwiek nic nie słyszę a WinAmp nie przesuwa dalej wskaźnika czasu piosenki,,,
Muszę zadowlić się ViA OnBoard Codec :(((
Ale kupię chyba SB Live'a 5.1 tylko nie wiem czy się z chipsetem ViA KT266 nie pogryzie ?

Epox 8RDA3+; AMD Barton2500+
(@10,5*200=2,1Ghz); TwinMos
2*256MB Dual 400Mhz; WDC80GB JB

  1. Niekoniecznie , Miszaq 19/10/01 00:15
    Ostatnio miałem niezłą jazde z instalowaniem tej karty pod win2k i efekty np. po zainstlowaniu sytemu byly takie same jak opisujesz. Sugerowalby przetestowanie pod win9x przez zutylizowaniem

    ~~~~~~~
    \EUREKA /
    \_____/

  2. HEHE ja swoja też , konto-usuniete1 19/10/01 10:01
    tak kiedys zalatwilem.FSB 150 MHz i potem karta byla juz karta PCI a nie SBLive:(Po prostu nie zauważyłem ze dzielnik po restarcie przestawił na na 1/2:)

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL