Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 23466 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jakość obrazu vs TV-out , ViS 19/04/01 21:44
wiem ze telewizor nie dorowna monitorowi, ale czy jakosc obrazu (mam sony supertrinitron 29'') bedzie znosna ?
kumpel mnie straszyl ze na rivie128 z tvoutem za obraz mial...kasze

czy na annihilatorze +tv-out bede mogl sobie ogladac np. dvd na telewizorze z b.dobra jakoscia ?

pozdroofka

I will not buy this record - it is
scratched.

  1. Z wystarczającą , Flash 19/04/01 23:52
    Tak mi się wydaje - bo mam chrontela, a ty zdajesie Brook'a. Ja jestem b. zadowolony.
    pozd.

  2. dla dvd wystarczy, , McRabbit 20/04/01 06:23
    taka jakosc obrazu, zakladajac ze bedziesz mial nieuszkodzony i dobrze ekranowany przewod, jezeli robisz to pierwszy i nigdy nie widziales windy na tv to sie nie przeraz, nawet gdybys mial niewiem jaki supertrynitron to i tak obraz bedzie wygladal fatalnie, ale po odpaleniu filmu okaze sie ze mozna ze spokojem ogladac a jakosc obrazu jest minimalnie gorsza od dvd stacjonarnego, ogolnie nie powinienes nawet zobaczyc tych drobnych niedciagniec,
    podsumowanie,
    dvd bedziesz mogl ogladac z dobra (wystarczajaca) jakoscia (prawie taka sama jak twoj kolega )
    co do reszty to bedzie straszna kaszka bo to w koncu 29" 800x600 i 50Hz
    pozdrawiam
    McRabbit

    rabbit@dobrze.robi.to :-))

  3. Jakosc OK , Lucas McFly 20/04/01 08:43
    Posiadam telewizor THOMSON 28' 100 Hz Panoramiczny i mam to podlaczone do kompa (brooktree). Jakosc jest moim zdaniem na 4+ i dla DVD i DivX. W widowsie nie da sie pracowac ale filmy i niektore giery to CZAD.

    Kobieta jest jak cień.
    Jak idziesz za nią - ucieka,
    Jak odchodzisz - idzie za Tobą.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL