Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101422 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Długo mnie nie było i mam pytanko........ , Hali 20/10/01 12:48
po pierwsze siemanko,

a teraz pytanko :)
w moim bloku mamy zamiar zrobic bardziej profesjonalna siec komputerowa (teraz to lekka amatorszczyzna) i zastanawiamy sie nad Providerem internetowym, interesowaloby nas łacze w granicy 4mb/s, w rozsadnej cenie :). Siec bylaby na mniej wiecej 40osob, teraz jest 20 i mamy internet przez 2 x SDI, co juz jest lekko utarczywe, acha... miasto Wraszawa.

Dzieki za sugestie

P.S. poczytalem archiwum ale jakos nie moglem nic takiego znalezc :(.

Pozdro.

|o_o| Because I got high |o_o|
----- ^v- or drunk -v^ ----

  1. po co wam 4Mb ? , doopeczka 20/10/01 13:19
    j.w.

    McDoopeczka

    1. Niekoniecznie 4mb, ale.... , Hali 20/10/01 13:53
      Wyjasnienie:
      z tymi 40 osobami to nie tak do konca, siec bylaby na caly blok (wspolnota by sie tym zajela) a w bloku jest ponad 200 mieszkan, wiec siec i internet bylyby dla kazdego kto by chial :), a czy 4 mega? no w sumie 2 by wystarczylo ale jestem ciekaw jaka jest roznica w cenie miedzy 2 a 4mb. Chcialem sie tylko dowiedziec czy nikt nie zna jakichs dobrych i w miare tnich firm, that's all.. :)

      Pozdro.

      |o_o| Because I got high |o_o|
      ----- ^v- or drunk -v^ ----

      1. Dobre i Tanie ? , guma 20/10/01 16:58
        To troche przeczy :P Polpak jest IMHO najtanszym rozwiazaniem mimo ze nie jest najtanszy, to moje zdanie i nie kazdy sie musi zgadzac. Lokali providerzy sa moze i tansi ale wez pod uwage ich mozliwosci, ilosc klientow itd. Jezeli provider oferuje lacze 2 MB a sam ma wyjscie powiedzmy 10MB do pol34 i z 2 MB do Polpaku to jest to nieporozumienie - sam pewnie sie domyslasz dlaczego. Poszukaj lokalnie jezeli zaden provider nie zaoferuje dobrych warunkow warto zdecydowac sie na polpak. 2MB to 2000zl miesiecznie ale jest warte swojej ceny.

        podrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL