Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » dugi 19:49
 » Dexter 19:48
 » Lucullus 19:48
 » @GUTEK@ 19:46
 » Draghmar 19:44
 » Sebek 19:29
 » doxent 19:23
 » KHot 19:20
 » Druzil 19:14
 » NimnuL 19:11
 » leon 19:07
 » skalak23 18:59
 » McMi21 18:58
 » Visar 18:58
 » XepeR 18:56
 » ligand17 18:55
 » zibi13 18:54
 » Artaa 18:54
 » GLI 18:46
 » steve 18:37

 Dzisiaj przeczytano
 101465 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z TNT1 pod winXP , coobav 20/10/01 14:32
Probowalem juz roznych sterow 6.50, 12.41, 21.81 i 21.83 i zawsze ten sam blad: raz na jakis czas gdy przechodze z trybu 3D do 2D komp albo zwisa albo sie restartuje. Po restarcie winXP pisze ze wystapil blad w sterowniku grafiki. Co robic ? Pod win98 bylo ok

Konfig
Abit BH6, cel300A@450, 192 MB RAM, Prolink TNT1

Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
Legion5 R7-5800H, RTX3060

  1. ale mam nadzieję... , Seadog 20/10/01 15:23
    ...że stery instalowałeś do win2k?
    a w ogóle to po co ci stery? WinXP wykrywa TNT, TNT2 i GeForce2MX (sprawdzałem!) i sam instaluje swoje stery, z którymi niewiele ma problemów...

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. heh... , Ament 20/10/01 16:44
      dokladnie tak... Ja mam XP ale do gierek lezy czysty 98SE... A co do sterow to racja... Zauwazylem ze poki co XP najlepiej pracuje ze sterami ktore ma sam w swojej bazie driverow... Np ja mam GTS Pro i XP ma do niego stery 12.40 (default)... A jak zarzucilem jakies inne to system zamyka sie o kilka sekund pozniej;-) Zainstalowalem defaultowe i wszystko wrocilo do normy...

      Takze lepiej poki co sie trzymac sterow defaultowych...

      pozdr

      I
      -AMENT-
      I

      1. a propo dlugiego zamykania... , Kozo 21/10/01 11:23
        to jest to faktycznie wina nowych detonatorow, ale mozna sobie z tym poradzic :

        control panel->perfomance and maintenance(category view)->
        administrative tools->services-> i tam odszukujesz "NVIDIA Driver Helper Service" i ustawiasz na "disabled" i tak oto Xp zamyka sie juz tak samo szybko jak niegdys:)

  2. To normalna strategia Micro$oftu, , sebtar 20/10/01 17:05
    jak masz stary sprzęt, to na nowym systemie ci chodził nie będzie - np. drukarki igłowe firmy Epson i jak widać TNT też.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL