Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Visar 02:26
 » kosty 02:00
 » ziemoone 01:53
 » rainy 01:39
 » piszczyk 01:31
 » GULIwer 01:29
 » metacom 01:20
 » NWN 01:20
 » Guli 01:19
 » elliot_pl 00:58
 » pwil2 00:48
 » abes99 00:36
 » Wedrowiec 00:34
 » Ament 00:05
 » ulan 00:04
 » Kilgor 23:45
 » Bonifacyz 23:17
 » malyy 23:05
 » JE Jacaw 23:03
 » Tomasz 22:58

 Dzisiaj przeczytano
 7413 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

odczytywanie plytek cd-r jako pliki .cda , ErAZoR 25/10/01 11:53
no wlasnie mam taki problem moj samsung 48x tak widzi niektore plytki.Myslalem ze to wina czytnika ( brak obslugi jakiegos formatu zapisu ) jednak w drugim kompie mam indentyczny czytnik i on dziala poprawnie.Czy macie jakies pomysly co jest nie tak -wada konkretnego ezgemplarza cd-roma( ale na moj chlopski rozum to wogole by nie czytal plytki), jakis problem na kontrolerze dysku ( ? - w dwoch kompach rozne).
pozdr.

IQ 95@133 at 40 %

  1. niekoniecznie , mik 25/10/01 12:59
    jest to wada cdrom-u . Ja mialem taka plytke ktora we wszystkich napedach byla widoczna jako muzyczna oprocz mojej nagrywarki (teac) , sprobuj kilka cdekow moze sie tak zdazyc ze faktycznie byla kijowo nagrana.

  2. problem zostal rozwiazany , ErAZoR 25/10/01 19:06
    ale co ja nerwow stracilem to glowa mala :( .Sprawa rozwinela sie nastepujaco - wczoraj ( jak zreszta parokrotnie w ciagu ostaniego miesiaca) podlaczylem do mojej plyty drugi dysk ( na jednej tasiemce 80-pin z dotychczasowym , na drugim kabeku 40 wisial cd ) i to bylo glowna przyczyna takiego zachowania cd-romu. Co dziwniejsze juz w biosie podczas wykrywania urzadzen cd byl widziany jako - saesung cd%rgm sr-140w ( mimo ze to 48x ) . Kiedy odpialem drugi dysk , to cd juz wyrkywany poprawnie oraz odczytuje wszystkie plytki .

    PS.
    Ostatnio podpinalem pare dyskow 40gb 7200obr roznych producentow( fujitsu,maxtor , ibm) i musze powiedziec ze stawka jest bardzo wyrownana - transfery srednie ( odczyt ) ok 40Mbs a zapis 20mbs ( wynika za hdtach 2.61 ) Nie mila niespodzianke sprawil mi ibm ktory padl po 3 tyg ( seria ic35l)
    W porownaniu do mojego obecnego dysku( baracuda 2) sa one o wiele cichsze( ibm prawie wogole nieslyszalny, chociaz bardziej wolaem maxtora i jego delikatne mruczenie) oraz chlodniejsze.

    pozdr.

    IQ 95@133 at 40 %

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL