Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star-Ga-T 16:55
 » ligand17 16:52
 » NimnuL 16:47
 » Emios 16:43
 » Magnus 16:40
 » maddog 16:38
 » piszczyk 16:37
 » Nefratus 16:37
 » Syzyf 16:30
 » AfiP 16:21
 » Visar 16:17
 » globi-wan 16:13
 » PeKa 16:12
 » KHot 16:12
 » bmiluch 16:11
 » Hitman 16:08
 » Markizy 16:01
 » Wojtekar 15:55
 » Menah 15:53
 » Zibi 15:53

 Dzisiaj przeczytano
 37252 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Poszukiwacze plyt na 266A!! , speed 25/10/01 22:40
Mialem przyjemnosc "pobawic sie" czwarta plyta na chipsecie VIA266A SOYO K7V Dragon Plus ,jednym slowem ta plyta "wymiata" jest pod kazdym wzgledem lepsza od Epoxa,MSI i Shuttle AK31. Nie wiem co pokaza ASUS ze swoja A7V266-E i ABIT KR7A ale moge powiedziec ze SOYO zrobilo naprawde kawal dobrej roboty , plyta ma RAID ; szescio kanalowy dzwiek i Lan , to sa extra ktore sie sporej grupie ludzi przydadza.
Testerzy z Twojepc !!!!! przerobcie ta plyte naprawdo warto.

  1. kurcze, Speed, wybierasz sie moze w najblizszym czasie do Polski? , McKania 25/10/01 23:01
    Bo u nas ciezko z plytami tej firmy....

    p.s. moglibysmy prosic jakis troszku obszerniejszy opis tej plyty? [PLIZ!!!!]

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  2. Generalnym , Dunaj 25/10/01 23:07
    importerem jest chyba ACTION

    http://www.action.pl/index_1.html

    trza by zadzwonić po ile to cuś mają

    śmierć Tvn

    1. A dane , Dunaj 25/10/01 23:08
      techniczne chyba tu :

      http://www.soyo.com.tw/

      śmierć Tvn

    2. action jest owszem dystrybutorem soyo , ErAZoR 25/10/01 23:54
      ale w ich ofercie tych plyt nie widzialem od ladnych paru miesiecy.( przynajmniej oddzial warszawski)
      pozdr.

      IQ 95@133 at 40 %

  3. o jeżu !!! , RoBakk 26/10/01 08:01
    http://www.soyo.com.tw/...t/k7v-dragon-plusbig.htm

    muszem ją mieć :)))
    Speed dogadamy się ???

    po zdrówka

    Najlepszym sposobem zamawiania
    piwa jest powiedzenie: Ubik

  4. Faktycznie , NimnuL-Redakcja 26/10/01 18:51
    SOYO się dobrze spisało - no to coś mi się zdaje, że zacznie sięwyścig i wyciskanie z tego chipsetu ostatnich kropel potu - ciekaw jestem jak inni producenci odpowiedzą na tą płytę ... obstawiam za Abitem, że tym razem także nie zawiedzie (no może z wersjami KT7 (A,E) przekombinował, ale wybaczam ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL