Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41133 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

trick w WinXP , beef 26/10/01 13:49
znalazłem pewien sposób, by zmusić programy niekorzystające z nowego interface'u WinXP, by to robiły. w praktyce, o ile główne okno programu zazwyczaj korzysta z jakiś nakładek na standardowe kontrolki windows i raczej nie zmieni się w całości, to wszystkie okna dialogowe zaczynają wyglądać "po nowemu". przetestowałem m.in. z Windows Commaderem i The Bat. polega to na zmuszeniu programu do korzystania z nowej wersji biblioteki comctl32.dll

uwaga: wszelkie eksperymenty przeprowadzacie na własną odpowiedzialność, zawsze może się coś skaszanić!!! jeśli program nie będzie się chciał odpalić, skasujcie opisany niżej plik.

Teraz tak: w katalogu z programem tworzymy plik:

nazwa_programu.exe.manifest

o następującej treści:

<?xml version="1.0" encoding="UTF-8" standalone="yes"?>

<assembly xmlns="urn:schemas-microsoft-com:asm.v1" manifestVersion="1.0">

<assemblyIdentity

version="1.0.0.0"

processorArchitecture="X86"

name="firma.produkt.nazwa_programu"

type="win32"

/>

<description>Your application description here.</description>

<dependency>

<dependentAssembly>

<assemblyIdentity

type="win32"

name="Microsoft.Windows.Common-Controls"

version="6.0.0.0"

processorArchitecture="X86"

publicKeyToken="6595b64144ccf1df"

language="*"

/>

</dependentAssembly>

</dependency>

</assembly>

this is the time of the revolution
keepin' it in the right track
feelin' it in my mind back

  1. aha, oczywiście... , beef 26/10/01 13:54
    tam w skrypcie, gdzie jest:
    firma.produkt.nazwa_programu
    wpisujemy odpowiednie dane

    this is the time of the revolution
    keepin' it in the right track
    feelin' it in my mind back

    1. W jaki... , Yog-Sothoth 26/10/01 16:32
      sposob wpisac ta nazwe dla Icq ?

      ThX

      wrong fool!

  2. Extra!!! , Ramone 26/10/01 21:34
    j.w.

    punks not red

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL