Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 18:28
 » emigrus 18:27
 » wrrr 18:26
 » Artaa 18:16
 » jablo 18:13
 » HetmaN72 18:13
 » waski 18:12
 » globi-wan 18:08
 » Kelso1 17:48
 » KHot 17:47
 » alkatraz 17:38
 » piszczyk 17:24
 » 5eba 17:24
 » maddog 17:21
 » ulan 17:14
 » @GUTEK@ 17:12
 » hokr 17:09
 » Menah 17:03
 » Venom79 17:03
 » Star-Ga-T 16:56

 Dzisiaj przeczytano
 41093 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Abit KT7A + Tekram DC390F - ACPI , Viki 26/10/01 14:59
Po wczytaniu BIOS-u ze kontrolera SCSI żaden system nie startuje, podejrzewam że jest konflikt pamięci z ACPI na CC000h. ACPI za nic się nie da wyłączyć na tej płycie :(
Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?
TIA

  1. cd... , Viki 26/10/01 15:58
    udało mi się wyłączyć ACPI, ale to nic nie pomogło...

  2. To je tak... , uGn 27/10/01 03:14
    Na ftp-ie Abita jest beta BIOS na bazie ver. 3R. W pliku txt od tej "bety" bylo cos napisanego o tym i innym kontrolerze - proponuje sprawdzic bo dokladnie nie pamietam co.
    Hi!

  3. jezeli wszystko jest Ok ,to musi chodzic , speed 27/10/01 04:27
    sprawdzalem to osobiscie z cala rodzina kontrolerow Tecram DC390 az do D3D.
    Troche malo informacji podales .
    jak masz ustawione w Biosie bootowanie??????/
    jezeli bootujesz system z HDD podpietego do tego kontrolera to czy kontroler ma wlaczone na 'ON " bootowanie z pierwszego dysku.
    czy po wgraniu biosu kontrolera zaczyna sie skonowanie ID???????
    ja sprawdzalem ten kontroler w slocie 5,4 i 3 przy wylaczonym kontrolerze Raid.
    Napisz cos wiecej to rozwiaze sie problem.
    powodzenia.

  4. więcej info... , Viki 30/10/01 22:44
    Na płycie ABITa mam zainstalowany bios ver. 4A, SCSI ma ostatni czyli ver. 3.23. Bootowanie mam ustawione z dysku IDE, na scsi siedzi jeszcze nagrywarka, z nią wszystko działa ok. Po podpięciu dysku scsi, Tekrem go znajduje, instaluje jego bios, ale potem komp wiesza się przy próbie bootowania (z dysku IDE). Płyta bez RAIDa.
    Jakiś pomysł? w każdym razie dzięki za pomoc!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL