Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26
 » jablo 18:13

 Dzisiaj przeczytano
 45854 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Priorytety w WinXP , przemej 27/10/01 00:30
Witam!

Pewnie się nie da, ale mimo wszystko postanowiłem zapytać :) Chodzi o to, czy w WinXP można NA STAŁE przyporządkować
wyższy lub niższy priorytet danemu procesowi? Po wciśnięciu Ctrl+Alt+Del można kliknąć prawym klawiszem na procesie
i nadać mu wyższy priorytet. Co zrobić, żeby było tak na stałe (za każdym uruchomieniem danego procesu)?

Chodzi mi konkretnie o Winampa - lubię sobie pogrywać w starego, dobrego Drivera, podczas gdy w tle brzęczą MP3-ki
z Winampa. Niestety, Driver jest "zasobożerny" i skutecznie stopuje Winampa. Lepiej jest po przestawieniu Winampa na
wyższy priorytet, niestety po przeskoczeniu na następny utwór rozpoczyna się nowy proces, znowu ze standardowym, średnim
priorytetem. Za każdym razem ten proces nazywa się identycznie (po prostu Winamp.exe), więc mam cichą nadzieję,
że da się to zrobić automagicznie :)

Pozdrawiam,
przemej

  1. Moze skrypt? , Vertus 27/10/01 00:47
    Przykładowy skrypt:

    echo off
    start /priorytet nazwapliku.exe

    Wystarczy teraz zapisać plik w formacie ".cmd" i umieścić w katalogu programu (odtąd przez niego uruchamiaj program).
    pozdro

    1. Na pewno przyda mi się przy innych programach, , przemej 27/10/01 18:56
      dzięki!

  2. da się , Seadog 27/10/01 00:48
    i to duzo prościej niz myślisz! w winampie jest taka opcja. options -> preferences -> options i na dole okna jest suwak.

    http://nadobranoc.weebly.com/

    http://ciii.blogspot.com/

    1. Dzięki! , przemej 27/10/01 03:10
      Właśnie o to mi chodziło - teraz działa znakomicie :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL