Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38
 » Wedelek 18:28
 » wrrr 18:26

 Dzisiaj przeczytano
 46347 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kompletuje sprzet - pare pytań , Vertus 27/10/01 11:57
Jakie DVD? -swego czasu dobry byl Pioneer
Jaka 17 - co sadzicie o Flatronie?
I jaki GF 2 MX 400 ?
pozdr

  1. ad3 , coobav 27/10/01 12:13
    Leadteka lub Gainwarda (dobrze sie kreca), ew. ELSA (dobra jakosc obrazu)

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

  2. No to po kolei ... , NimnuL-Redakcja 27/10/01 15:04
    DVD nadal Pioneer robi najlepsze - według mnie ...
    Za kilka dni stanę się posiadaczem Philips 107 B20 (1160zł) (nie jest płaski) ale zamiast Flatrona poleciłbym chyba model Philips 107 P20 (1400zł) lub NEC FE 700+ (1200zł) lub FE 750+ (1450zł) - komputronik ...
    Zamiast GF2MX poleciłbym z czystum sumieniem ATI RAdeon 32DDR - cena porównywaln, osiągi i obraz znacznie lepszy ... jeśli już się jednak uprzesz na MX to Geinward albo ASUS ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. odpowiedż na anons , Stiven 27/10/01 15:09
    DVD nie wiem zabardzo.
    Flatron jest OK a szczególnie model 795FT lecz duzo jest problemów z tymi monitorami (modelami),ponieważ często się psują.Jeżeli chodzi o modele niższe tzn. 774FT,775FT to są to mosele jak na razie bez awaryjne.Ja poleciłbym Ci inny monitor.Poco wydawać kasę na nowy monitor!!!.
    Ja sam kupiłem monitor EIZO FlexScan F563-T na giełdzie w Sosnowcuza 200 zł.Oczywiście nie masz gwarancji na ten monitor,ale możesz go wypróbować na miejscu.Sam kineskop tego monitora jest na Trinitronie.obraz jest super.Posiada wejście RGB co umażliwia Ci podłączenie monitora do kompa za pomocą 5-ciu kabli(3 kolory osobno i odchylanie pionowe i poziome)
    Mi chodzi w roździelczości 2048 na ileś tam w 60 Hz.
    1024x768 120Hz.
    Poprostu SUPER!!!!.
    Model ten jest modelem PROFESJONALNYM.
    Oczywiście jest to 17'-tka
    A jeśli chodzi o Geaforca to najlepiej kup LEADTEK WINFAST i 64 MB bo różnica w cenie jest nikła.
    CZEŚĆ.

  4. w sprawie monitora , Maraboot 27/10/01 21:44
    Jeśli chodzi o monitor to polecam Samsunga 700IFT - obraz ostry jak żyleta. Przed zakupem zastanawiałem się także nad LG 795FT i CTX PR 711FL i prawdę mówiąc już chciałem brać CTX-a (extra parametry, serwis door-to-door, no i Trinitron). Wziąłem jednak 700IFT (900 zł - promocja po znajomości) i nie żałuję. Wejdź na stronę Samsunga, są już nowe modele 17-ek, parametry w porządalu.

  5. hmm... , GULIwer 29/10/01 11:41
    DVD nie Pioneer'a (chyba że lubisz mieć śmigłowiec w kompie) Nec już jest cichszy
    17" Sony G200 jeśli znajdziesz (1350zeta, obraz miodzio) z używanymi byłbym ostrozny, chociaz jeśli dobrej firmy to mozna brać i 2-3 letni monitor, szczególnie za taką cene :)
    MX po co, dorzucasz troche kaski i masz Radeonka (twoje oczy go docenią) sam mam Leadtek'a MX (200/200) biega tak już rok, ale dzis za te kase bym wziął radeonka

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL