Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ulan 20:20
 » MARC 20:18
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53
 » kyusi 18:47
 » emigrus 18:41
 » bobbaniak 18:38

 Dzisiaj przeczytano
 46887 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ZAMIENIE i KUPIE OKAZJA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , mkulpa 27/10/01 14:47
Zamienię Fiata 125p rocznik 86, lakier czerwony – oryginalny, po remoncie, stan prawie dobry.
Na komputer:
Pentium 300 MHz
HDD 3,2 GB
CD-ROM
FDD 1,44 MB
K.SIECIOWA 10/100
K.GRAFIKI 16Mb
PAMIĘĆ 128 Mb
KLAWIATURA
MONITOR 14’’
+ GŁOŚNIKI 100W z myszką lub bez

EWENTUALNIE DOPŁACĘ 100 Zł .
CZEKAM Z NIECIERPLIWOŚCIĄ NA ODPOWIEDŹ.
Tel. 0 609 314 180
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kupie kartę grafiki 16MB ( PCI ) za 50zł
Ewentualnie dodam k. Graf VOODOO RUSH (4 MB )
Tel. 0 609 314 180

  1. no comment , ZRYTY_BERET 27/10/01 15:16
    dodża chcesz na kompa zamieniać ?
    tskiego krążownika :PPP
    ma chociaż gaz ?

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  2. No nie... , Ar3cK 27/10/01 15:31
    ...ja bym dal co najwyzej 486 :)))

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  3. Tego jeszcze nie było :-))) , NimnuL-Redakcja 27/10/01 17:50
    Szczerze pisząc to myślaęłm początkowo, że to kawał :-) ... nie sądzę jednak żeby ktoś się zamienił na coś takiego :-) ...
    A zdefiniuj pojęcie - stan prawie dobry :-) ... co - przejechał po nim TIR ? .. żartuję ... Lepiej będzie jak sprzedasz Maluszka za tusiąc i kupisz sobie kompa ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. ale to , mass 27/10/01 20:14
      chyba nie maluszek :)

      .............

      1. heh a skądwiesz , ZRYTY_BERET 27/10/01 20:20
        moze to 125p przerobiony na 126p

        hihihi

        ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

        1. Taaak - podkręcony :-) , NimnuL-Redakcja 28/10/01 00:05
          j.w.

          Gdyby nie wymyślono elektryczności,
          siedziałbym przed komputerem przy
          świeczkach.

      2. Pomyłka :-) ale tak czy siak FIAT , NimnuL-Redakcja 28/10/01 00:04
        czyli Feller In Alle Taile :-)

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

    2. ano , mkulpa 27/10/01 22:03
      zgadłeś ;)))))))))))))

  4. zryty , mkulpa 27/10/01 22:00
    chyba niedługo ktoś cie na coś przełączy

  5. bleble , mkulpa 27/10/01 22:01
    potrzeba mi takiej padaczki na serw do sdi

  6. aha , mkulpa 27/10/01 22:02
    a jak padaczka to oczywiście intel
    zryty coś o tym wie ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL