Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 21:55
 » Hitman 21:51
 » Artaa 21:47
 » Paweł27 21:46
 » jenot 21:38
 » DYD 21:37
 » luzak2363 21:26
 » rurecznik 21:26
 » skalak23 21:10
 » maddog 21:07
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Sherif 19:47

 Dzisiaj przeczytano
 53884 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

ATHLON+SIS735 , qutas 28/10/01 21:25
Czesc !
Mam sis 735 i athlon 1ghz i nie dziala mi agp. Jak je podłącze sa tylko piski i musze pracowac na pci. Jak to naprawic ?

  1. T.z ze katra graficzna na AGP nie dziala i uzywasz karty na PCI?? , speed 28/10/01 21:32
    -----

  2. podaj jaka karta! , Olo 28/10/01 22:03
    i czy jest sprawdzona na innym sprzecie, etc.

    RadeonDDR dziala na tym sprzecie bez problemu (skladalem 2 dni temu)

  3. QUtas , qutas 29/10/01 10:34
    Mam Riva TnT 2 M64 i pracuje na PCI. Po włożeniu AGP sa piski

    1. hehehe:))) , McKania 29/10/01 20:52
      mowie zawsze, zeby SISa nie kupowac - na nim karty pod AGP dzialaja tylko na PCI:)))

      oj, kolego, dales czadu:)

      config: skóra, fura i coreDuo ;)

      1. no ale... , Stefan 30/10/01 08:30
        jak sie ma kultowe voodoo 3 2000/3000 to nawet zadna roznica...
        Posiadacz v3 na PCI, ktorego nigdy nie sprzedam, karty dajacej obraz jak zyleta, ze wszystkie MX-y to betki :-)))
        pozdr,

  4. ale kurde , ksiaze 29/10/01 15:39
    jaka masz karte na AGP?????
    chyba nie probojesz wcisnac karty PCI w AGP co??? ;-))

    1. żarty żartami, ale... , wewe 30/10/01 19:36
      ...mój znajomy twierdzi, że wpasował razu pewnego grafe agp ODWROTNIE, hle, hle, hle!!! Alle niumer... no i nic mu nie wstawało i się dziwił dlaczego.....

      veni, vidi, wewe

  5. przestaw w biosie , Ranx 30/10/01 08:46
    co ma pierwsze startowac
    agp czy pci
    u mnie pomaga bo mam teraz 2 karty i albo 2 monitorki albo zonglowanie kabelkiem od monita

    o roztramtajdany charkopryszczańcu...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL