Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1846 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

w koncu ... (troche dlugie) , masta killa yoshi 30/10/01 12:42
... usmiechnelo sie do mnie szczescie hle hle ale od poczatku:
mialem pecha do amd i to strasznego najpierw
- ukruszylem D700 ktory wysmienicie chodzi na 7*133 bo zachcialo mi sie cos grzebac z wiatrakami dostalem za niego D750 (fart) w ogole nic z niej nie wydusilem znaczy 6*133
- potem D800 najpierw 7,5*133 lub 7*140 ale nagle sie obrazil i nawet 7*133 niechcial kupilem nowy wiatrak (delta 1,7GHz ten z pccooler potwor nieziemski a glosny ze ho ho) a procek dalej nic no i w koncu sie spalil smiercia naturalna wlasnie czekam z reklamacja

no i tej soboty szarpnalem sie na atalona 1,2 mysle mam wysluzonego volcano II wiec pojdzie a podkrecanie odloze na pozniej znaczy na inny wiatrak albo chlodzenie wodne. no i odlozylem podkrecanie na 1 DZIEN - nie wytrzymalem i tak dla sproby z 9*133 dawaj na 10*133 ( podkrecac nie chcialem ale mostki L1 i tak zwarlem! - kazdy ma male fobie i obsesje) i ku mojemu zdziwniu idzie - no niezle mysle. wiec dalej z nim zagladam do instrukcji plyty glownej (SOLTEK 75KAV) a tu niezly burak mnoznik jest niby od 5,5 do 14 ze skokiem co 0,5 ale w calym zestawie nie ma 10,5 - zna ktos odpowiedz???? mam bios q8.1 - burak jakich malo. ale coz wale na 11*133 i co winda wstaje ale zaraz po zaladowaniu cpucool zawiesza sie ( byc moze przy lepszym chlodzeniu pojdzie?).
wiec w koncu trafil mi sie procek marzenie aktualnie chodzi na 140*10 full stabilnie!! napiecie 1,73V po 5 minutach od zaladowania windy temp w cpucool 27 stopni - taki oto mnie sie trafil.
niestety nie spisalem numeru ale seria to chyba AXIA ( jezeli ktos bardzo chce to niech wali na priva to zdejme i spisze)

a teraz wszystkie buraki plyty soltek 75 KAV:
- napiecie w biosie 1,65 monitor via i cpucool pokazuja 1,73V
- brak mnoznika 10,5
- cas 2 i cas 3 - miedzy nimi nie ma zadnej roznicy dopiero bank na 4 daj kopa pamiecia
ale mimo wszystko za ta cene plyta jest wporzo i warto miec

born to emerge

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL