Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1749 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wiatrak - copper shim??? , masta killa yoshi 30/10/01 12:56
ostatnio zamowielem w firmie pccooler wiatrak TORNADO DELTA 1,7GHz i gratis otrzymalem copper shima.
wiatrak - hmm dobrze zrobiony solidnie zeszlifowany spod tylko glony jak diabli, troche go mialem i sie pozbylem
ale nie o tym chcialem
zostawielm sobie copper shim i tak ostatnio gdzies ogladam jakis test i widze copper shim i na nim pisze Thermaltake natomiast na moim nic nie pisze??
czyzby jakas rodzima produkacja. ciekawe czy to jest w ogole legalne - bo moze nie dosc ze winde mam piracka to copper shima moze tez (a moze i plyte??) hle hle hle

acha chrome orb na copper shimie (przynajmniej moim) nie dotyka rdzenia - czemu? na spodzie coolera jest taki jakby okragly rant no i on zalatwia sprawe hle hle

born to emerge

  1. hmm... moze byc podrobiony. , FRED 30/10/01 13:26
    ja kupilem w 4maxie (25zl). Byl w folii z logiem Thermala, na samej plytce byla dodatkowa folia i pod nią wytloczony napis Thermaltake i up side. Moze sie okazac ze na jakichs podrobach grubosc coppera jest wieksza niz jądra AMD i wtedy moze nie stykac z coolerem. chociaz to by zaraz wyszlo na temperaturze....

    FRED
    bastard operator from hell

    1. u mnie , masta killa yoshi 30/10/01 14:14
      jest tylko UP wiec nie jest to na pewno ten sam CS.
      folia na nim tez byla do usuniecia.

      born to emerge

  2. lol! , OldWin 30/10/01 13:44
    nie slyszalem aby ktokolwiek opatentowal coopershima... kawelek miedzi z dziurkami... zapewne thermaltake robi ladniejsze, rowniejsze i z ladnymi napisami i opakowaniem... ale posadzanie o podrabianie to pierwsze slysze...

    Pozdrowka
    ;-) OldWin

  3. w sumie ..... , FRED 30/10/01 14:13
    masz racje....... chodzi tylko o grubosc blachy (nie wnikając w przewodnictwo cieplne)

    FRED
    bastard operator from hell

  4. to ladnie ... , pachus 30/10/01 16:36
    Ja kupilem GlobalWIN CAK38 (jak na moje oko naprawde kozacki radiator) i tyz dostalem cooper shima.
    Byla tez folia z logiem a plytka byla z jednej strony z zabezpieczeniem .. Na poczatku na to nie wpadlem i odpalam sprzet :))) w biosie pokazuje na starcie 82*C , a windy wogole nie zaczyna ladowac ! :) Zejmowalem radiator i poprawialem .
    Dopiero jak przy zakladaniu zlamalem nozke zaczepiajaca od socketa ....... heheheheheh......kapnalem sie , ze to niebieskie to folia ... No ale nic jakos zaczepilem i lata , ale pierwsze slysze , ze radiator przez coopershima moze nie dotykac jadra! To moze dlatego mam 59*C po rozgrzaniu ?

    Pozdr.

  5. Gdzieś czytałem.. , Umek 30/10/01 18:31
    że pccooler sprzedaje te wentyle pod swoim sztandarem - czemu nie miałby więc znaleźć jakiegokolwiek producenta tych wkładek i się z nim dogadać ?

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL