Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 1806 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

z cyklu: pomozcie studentowi !!! , JanoszW 30/10/01 16:18
mam taki gupi przedmiot "zapis konstrukcji" i na zadanie domowe (na jutro) mam narysowac w trzech rzutach prostokatnych jakas tam figure. Jakim programem to zrobic coby bylo szybciej niz recznie kombinowac jak to bedzie wygladac?

  1. 3D studio MAX 3 , NimnuL-Redakcja 30/10/01 19:49
    poważnie - świetnie się do tego nadaje :-))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. hehehe! polibuda?! , Marecek 30/10/01 21:07
    wlasnie skonczylem robic to samemu - polecam nastepujacy soft: olowek 2.0 i linijke 3D. serio - bez dobrej znajomosci autocada mozesz zapomniec o takich udogodnieniach :( ps. gdzie studiujesz? bo mnie GZK mecza na PW/Elektryczny/Elektrotechnika...

  3. hehe - polibuda. , JanoszW 30/10/01 21:52
    wroclawska Wydzial Podstawowych Problemow Techniki - Fizyka Komputerowa.
    A olowek 2.0 to raczej hardware a nie software! No to trzeba sie autocada nauczyc (szybko sie ucze takich zabawek)
    A narazie lookne na 3D studio MAX bo mam pod reka akurat.

  4. tylko autocad ... , aras-n 30/10/01 22:27
    lub inny z możliwościami wymiarowani , odnośników, tabelek i innych bajerów rysunku technicznego ( chyba o taki chodzi :)))

    ... ale na jutro to się nie nauczysz - jeżeli prześlesz mi o co chodzi może pomogę :)

    1. o kurcze, dzieki , JanoszW 30/10/01 22:52
      poszlo na maila

      1. rysunek gotowy, ale... , aras-n 31/10/01 00:39
        coś nie nie tak z twoją skrzynką :(((
        masz inny adres

        1. wielkie dzieki , JanoszW 31/10/01 13:52
          doszlo, mam wlasnie okienko i zaraz ide na zapis konstrukcji.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL