Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00
 » pwil2 22:46
 » Katoda Lt 22:46
 » Wolf 22:39

 Dzisiaj przeczytano
 2080 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z DC , Ar3cK 30/10/01 17:49
Direct Connect nie chce mi szukac ani sie laczyc z innymi userami. Mam WinXP. Czy to moze byc wina ZoneAlarma???

It's the Bright One, it's the Right
One, that's Ar3cK...
http://thesurrealist.co.uk/slogan

  1. Nie wiem czy to pomoże ale znalazłem to , Fox 30/10/01 18:12
    na DC.cafe.pl
    Q: W search nie pokazuje mi zadnych wynikow:(

    A: Dla pewnosci, poszukaj stringu mp3 albo avi (moze przypadkiem jest kilka sztuk ;)

    Jesli ciagle nic, to sprawdz, jaki masz rodzaj polaczenia. (active czy passive) - Settings/Connection. Jesli jestes Active, to przelacz na passive i zrestartuj DC. Jesli passive, to odwrotnie. _Powinno_ pomoc. Uwaga. Jesli byles active i dzialalo ci wszystko, oprocz searcha, zobacz takze nastepne pytanie.

    Q. Jestem active, dziala mi wszystko, oprocz searcha (nie pokazuje zadnych wynikow).

    A: Jesli na pewno dziala ci wszystko (w tym sciaganie od osob bedacych passive), to jestes w szczesliwej sytuacji. Zrob tak: Wejdz do settings/connection, zmien na passive. Teraz polacz sie jeszcze raz z HUBem. (zakladka Connect). W tym momencie HUB widzi cie jako passive, zas dla uzytkownikow, ktorzy od ciebie sciagali (i od ktorych ty sciagales) przed chwila caly czas jestes active (transfery sie nie przerwaly). Teraz poszukaj, czego chcesz, dodaj do kolejki. Przelacz sie w analogiczny sposob z powrotem na tryb active. Wszystko powinno dzialac.

    Ten sposob ma te zalete, ze dzieki niemu nie trzeba sie na stale przelaczac w tryb passive, i dzieki temu mozna dokonywac transferow z innymi uzytkownikami w trybie passive.

    Powered by Linux and siemens s7
    PLCs...

    1. THX , Ar3cK 30/10/01 19:13
      j/w

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

      1. Miło ze , Fox 30/10/01 22:09
        sie przydałem

        Powered by Linux and siemens s7
        PLCs...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL