 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34230 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Cenzura , coobav 23/04/01 10:37 Opiekuje sie pracownia internetowa do ktorej chodza m.in. gimnazjalisci, wiec wolalbym zeby panienek i przemocy nie ogladali. Zabezpieczenia z IE sa do bani. Jakich uzyc progsow. Znajduja sia tam 2 PC z W98 i 4 Maci OS 8.0.Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
Legion5 R7-5800H, RTX3060 - S to Infinity. , PKort 23/04/01 15:07
Norton Internet Security. Albo postaw między kompami serwer proxy i tam ustawiaj do woli.Heavy Metal or no metal at all
whimps and posers - Leave the Hall !! |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|