 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34241 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
DO LUDZI Z WA_WY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! , konto-usuniete1 24/04/01 11:23 W zwiazku z ostatnim wypadkiem z Livem mam zapytanie czy ktos z was mieszkajacych w stolicy nie ma jakiejs starej ale sprawnej karty muzycznej , ktora moglby mi wypozyczyc na czas trwania serwisu mojej.??
Bylbym BARDZO wdzieczny i moge tez jakos za to zaplacic ( najlepiej browarami:)) .
Bo wymiekam bez dzwieku:(
:) pozdrowkaNine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)
- czego chce ? , RusH 24/04/01 13:40
:)) ja ci moge poszyczyc sb64 pci na czas okreslony :)
@ meI fix shit
http://raszpl.blogspot.com/ - chce!!! , konto-usuniete1 24/04/01 14:25
A jestes z wa-wy?????To umowmy sie dzisiaj!!!Nine Inch Nails to jest TO :)
iRacing Driver :)
- nie masz dzwięku ? , Luk 25/04/01 02:02
a szumy wenylatorków i warkot dysku twardego ? ;)https://puzzlelogic.pl - ... , Luk 25/04/01 02:03
a tak pozatym to też miałbym karte dzwiekowa,ale skromną :( trzymam ją jako zapasową,podobnie zresztą mam z k.graf.https://puzzlelogic.pl
- Mam taką kartę !!! , nubir 25/04/01 21:56
Nazwa chipu to 4x4 tropher i szczerze powiedziawszy chciałbym usłyszeć twoje dźwięki w czasie jej instalacji. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|