Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06

 Dzisiaj przeczytano
 51414 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tablet graficzny , przemej 4/11/01 20:00
Dużo robię w grafice i zastanawiam się nad kupnem tabletu. Dziś w Media Markt widziałem kilka różnych modeli, od
Pentagrama za mniej niż 300 złotych do Wacoma za kilkakrotnie więcej. Czy ktoś z was miał "do czynienia" z takim
sprzętem i mógłby coś polecić?

przemej

  1. Słyszałęm, że Pentagramy są dośc dobre ... , NimnuL-Redakcja 4/11/01 22:43
    dobre oprogramowanie i jakośc ... ale nie wiem dokładnie jak z innymi ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. Kilka tabletow udalo mi sie sprzedac , Bierioza 5/11/01 21:17
    i moge powiedziec tyle ze jesli chcesz dobry to polecam Wacom, kwestia czy masz odpowiednio duzo srodkow platniczych. Generalnie graficy twierdza ze optimum wielkosci (czytaj ceny) do wymagan to wielkosc A4, ale to w przypadku Wacoma kosztuje kolo 2000 PLN. Pentagram o ile sie nie myle nie oferuje tak duzych urzadzen.

    1. niekoniecznie... , ALBERT 6/11/01 01:52
      Jesli nie masz zbyt "zamaszystej kreski" - nie potrzeba wcale A4!!!
      Jasne, ze duzo sympatyczniej sie na czyms takim pracuje, ale w wiekszosci prac w aplikacjach graficznych (2d/3d) swietnie sprawdza sie np. Wacom Graphire. Mimo, ze to A6 - ma wysoka czulosc, rozdzielczosc, bezprzewodowe piorko (takie jak w Wacom Intuos) i dodatkowo myche z rolka (bez kulki). Mam to juz 2 lata i uwazam za jeden z najlepszych moich komputerowych zakupow.

      ALBERT

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL