Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9961 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

NMC TCX2+ - pierwsze wrażenia.... , PKort 6/11/01 21:21
Sorry, że tak późno i tak mało, ale wszystko mi dzisiaj idzie jak po grudzie (problemy z Sambą na PDC, wolne łącze do WindowsUpdate, itp). Nie zdążyłem zrobić testów ani przyjrzeć się dokładniej BIOSowi, ale są perwsze wrażenia:
Konfiguracja:
AMD Athlon 1200 (9x133)
Titan TTC-D5TB
256 MB DDR (nie wiem, jakiej firmy)
ATi Radeon VE
Seagate U6 20GB
rzeczona NMC TCX2+
Karta sieciowa na Realteku 8139C
CD-ROM LG 52X
SONY E220
Klawiaturka, myszka Logitech OEM
Głosniki Creatice SBS35 podłączone do VIA AC97
Windows 2000 / PLD Linux

Pierwsze wrażenia: zero problemów, wszystko działa, instaluje się, jak należy, żadnych błędów w programach, HydraVision z Radeona VE jest genialny (muszę jutro podłączyć drugi monitorek i się pobawić :) ), nie było żadnych problemów z przerwaniami, dostępem do pamięci, adresowaniem - luzik. Wszystko działa szybko, sprawnie, wygodnie - tak, jak powinien działać system.
Na próbę ustawiłem (w BIOSie - trochę, jak w MSI K7T Pros2) procesor na 10x150 oraz napięcie na +0,100 (skok co 0,025V bodajże) i, ku mojemu zdziwieniu, system wstał bez żadnych problemów :).
Więcej nie zdążyłem zrobić, ale jutro obiecuję testy, oraz wrażenia z instalki na bardziej wypasionym zestawie. Czekam na propozycję - pewnie da się je zrealizować.

Heavy Metal or no metal at all
whimps and posers - Leave the Hall !!

  1. Mmmm... , Tony Soprano 6/11/01 22:15
    10x150?? Ładnie... :) I to tak bezproblemowo? Podziel się wynikami "ostatecznego" o/c i kiedy coś zacznie się po raz pierwszy buntować... Qrcze, 10x150... podoba mi się to.
    Jeśli przesiądę się na AMD to kupię właśnie
    Enmic (NMC) (8)TCX2+ ;->

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL