Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 9902 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pytanko z Biosu , Rapalek 7/11/01 10:12
Mam pytanko! Jak przydzielić poszczególnym Kartom PCI przerwania IRQ?Bo mam wszystkie karty np. na11 i mi sie gryzie tuner!Sieciówka,tunet TVI grafa chodzą na jednym i tym samym!Jesli ktos wie to bardzo prosze!
Bios - AWORD

  1. pozamieniaj karty miejscami .... , FRED 7/11/01 10:26
    najlepiej 1 PCI zostaw pusty (jesli masz taką mozliwosc) potem daj tuner TV , potem sieciówke a na dole dzwiekową. graf jest na AGP jak mysle.... wiec powinna dostac IRQ 5. LAN - IRQ 11 a dzwiek IRQ 10 i powinno dzialac... Jak sie poustawia na sztywno w BIOSie to niektore karty nie nie zostaną wykryte jesli nie obslugują pewnych przerwań.

    FRED
    bastard operator from hell

  2. no chyba , GULIwer 7/11/01 12:58
    że Win2000 masz to wtedy tak już musi być. Sam mam 98FE ale jak czytam boarda to coś ludzie mówili o wyłączeniu ACPI i wtedy można miec urządzenia na róznych IRQ

    I'm only noise on wires

  3. wylaczenie ACPI to w ogole podstawa , FRED 7/11/01 13:54
    do tego zeby cokolwiek zdzialac

    FRED
    bastard operator from hell

    1. wiesz , GULIwer 7/11/01 15:31
      kolega Rapalek nie powiedział jaki sys, ale z tego że wszystko ma na jednym IRQ mozna wnioskowac że pewnie Win2000 i ACPI włączone. Wiec należy zacząć od podstaw, nie wszystko dla ciebie oczywiste jest dla innych równie oczywiste. Dlatego nalezy zaczynać od rzeczy najprostszych bo w 80% tu cos jest skopane
      pozdr.
      GULIwer

      I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL