Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 17392 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

firewall a polaczenia P2P , braveh 8/11/01 12:47
mieszkam w akademiku, gdzie mamy podlaczony inet, jest niestety ALE!
Caly akademik jest za firewall'em (nie dzialaja polaczenia P2P - direct connect, kazaa, edonkey i niestety zadne gry) , o zniesieniu go, narazie nie ma mowy (nie mozna dogadac sie z adminami), mam pytanko czy jest jakis sposob obejscia tego bym korzystac z powyzszych programow?

  1. Direct Connect powinien działać , Darek 8/11/01 19:20
    tylko przełącz na pasive mode (Setting>Connection>Use Direct Connect in Pasive Mode) u mnie tak działało, ale teraz zrobiłem sobie przekirunkowanie portu na moje IP i działa normalnie bez problemu w ACTIVE (u mnie w LANie to ja jestem adminem :).

    PS. Będąc w pasive mode nie możesz ściągać od osoby która też jest pasive, czyli pozostają Ci tylko osoby active, ale to już coś.

  2. To zależy , PKort 8/11/01 20:56
    od samego firewalla i głupoty adminów - czasami się daje, czasami nie.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

  3. to zalezy , ZEFello 9/11/01 14:43
    co sie rozumie pod pojeciem - jestem za fwallem - jak dziala ci przegladarka 3w ?

    ZeFeL
    ~ThE Sygnity TeaM~

    1. norm , braveh 10/11/01 12:28
      przegladarka w normie - otwiera wszystkie strony.
      odp darek: direct connect nie dzila nawet przy takim ustawieniu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL