Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24239 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wygrzewanie procka , Portal 8/11/01 23:06
Podkrecilem celerona 900Mhz na 1200 MHz (9 x 133MHz) i chcem go teraz przetestowac czy nie bedzie mi sie zawieszal. jaki ( lub jakie ) sa dobre programy aby wygrzac tego procka i sprawdzic jego stabilnosc ???

  1. CPU stability test , coobav 8/11/01 23:23
    jest tam opcja stability i warmin only

    Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
    Legion5 R7-5800H, RTX3060

    1. i jeszcze do CPU stability test , glewik 8/11/01 23:44
      proponowal bym ci do tego wlaczyc winace czy winrara lub co tam masz i spakowac jakis wielki plik jak np. film divix.
      gwarantowane 100% obciazenie procka

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

    2. ale... , Portal 8/11/01 23:48
      tam sa trzy opcje : Normal Testing , CPU Warning only ,Troubleshooting.
      Ktora pozycje wybrac ?

      1. Jak , coobav 8/11/01 23:49
        badanie stabilnosci to normal testing, jak wygrzewanie to warming

        Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
        Legion5 R7-5800H, RTX3060

  2. najlepiej... , Kane 8/11/01 23:45
    pograc troche w jakas wymagajaca gre. Od razu wyjdzie czy komp jest stabilny czy nie

    Pozdro Kane

    1. moze Q3 , Portal 8/11/01 23:50
      Slyszalem ze sa jakies programy ktore w sposob ciagly pokazuja demo Queka3 i max obciazaja proocka- czy to cos takiego ?

  3. ja tak sprawdzam , GULIwer 9/11/01 11:53
    codowanie divx i jak się filmik nie wywali to jest gicior (proc-mo'bo-ram), a z gierek to NFS V (j.w. + grafa) (Quake III to można grać i z dużymi bugumi a NFS odrazu do pulpitu wyskakuje)

    I'm only noise on wires

  4. zapuscic kilka divx na noc i isc spac:))) , Art 9/11/01 12:37
    bla

    Art "...Srebrny w mózgu chip
    wolnym czyni mnie gdy zespolony z
    maszyna dostrajam sie..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL