Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41586 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mp3 , CzarnY 25/04/01 10:50
Witam
Sprawa wygląda następująco.
Niektóre mp3 ściągnęte z sieci lub napstera w winampie odtwarzają się w całości i nie ma żadnych problemów.
Natomiast przy próbie nagrania ich na płytkę audio, Nero wyrzuca komunikat, że są uszkodzone.
Próbowałem je odkodować do wave'a, niektóre udało mi sie w całości jednak reszta została w kawałkach i nastapiło przerwanie procesu.
Moje pytanie jest takie czy można coś z tym zrobić???
Jeśli tak to czy znacie jakiś program, który by to naprawił???
Pozdrawiam
CzarnY

  1. A czym przerabiales na WAV'y? , JE Jacaw 25/04/01 11:33
    Najlepiej zrobic to Winampem, bo jesli odtwarza dobrze, to przerobi dobrze.
    Moge sie mylic, ale nie jestem pewien, czy Nero mp3 zgrane w VBR (Variable Bitrate - szczegoly tu http://mp3.wp.pl/faq/vbr/index.html ) i moze stad problemy?

    Socjalizm to ustrój, który
    bohatersko walczy z problemami
    nieznanymi w innych ustrojach

    1. Przerabiałem to Cdex'em , CzarnY 25/04/01 14:38
      No i wrzuciłem jedną mp3 a on przerobił kawałek ze 320KB i poprzestał na tym, z innymi kawałkami róznie, poprostu tak jak w jednym momencie był jakiś bład albo brak danych.
      A problem uszkodzenia pliku podczas ściagania???
      Czy ktoś coś wie na ten temat.
      Nagrałem jedną płytkę audio i na końcu pozostawiłem jeden uszkodzony kawałek, po nagraniu wsadziłem do odtwarzacza,załaczam i na końcu w połowie kawałka się zawiesił tzn. przeskakiwał ten sam kawałek piosenki non stop.

      1. Sprobuj przerobic to Winampem. , JE Jacaw 25/04/01 15:28
        Wtedy nie powinienes miec problemow z nagraniem pliku WAV.

        Socjalizm to ustrój, który
        bohatersko walczy z problemami
        nieznanymi w innych ustrojach

        1. Wielkie dzięki... , CzarnY 25/04/01 16:53
          Jednak stary porządny Winamp to jest klasa.

  2. Tez nagrywam , JanoszW 25/04/01 12:30
    plytki w nero i tez czasami wyskakuje mi komunikat ze jakis mp3 jest uszkodzony czy cos takiego, ale ja to po prostu ignoruje i normalnie nagrywam. Nigdy z tego powodu nie mialem zadnych klopotow.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL