Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39481 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z AGP , Variator 11/11/01 13:00
Witam wszystkich bordowiczow.

Moj problem jest nastepujacy. Posiadam plyte Abit VH6, która rzekomo obsługuje AGPx4. I rzeczywiscie w biosie dostepna jest opcja AGPx4, ktora jest wlaczona, natomiast programy typu CPU-z, SisSoft Sandta pokazuja niestety, ze wartosc AGP wynosi x1. Podobnie jest gdy przy pomocy Power Stripa probuje zmienic wartosc. Co moze byc powodem takiej sytuacji? Czy w/w programy moga podawac bledne informacje.
Na zakonczenie dodam, ze posiadam karte graficzna GF2 MX pixelview. Z gory dziekuje za wszelkie informacje.

Pozdrowienia

(...) Bo tylko z pomocą silniejszych
można pomóc słabszym (...)

  1. A nie używałeś czasem programów , sebtar 11/11/01 14:00
    typu NVmax czy innych do tuningu karty graficznej? Ich działanie potrafi być czasem dokładnie odwrotne, kiedyś przypadkiem ustawiłem w NVmaxie opcję załączenia AGPx4 a skutek był taki że ustawił AGPx1 i nie dało się tego w żadne sposób zmienić. Dopiero reinstalacja VIA 4in1 przywróciła mi AGPx4. Sandra raczej się w tym wypadku nie myli, przynajmniej z mojego doświadczenia zawsze pokazywała prawidłowo ustawienie AGP. Spróbuj przeinstalować 4in1.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. Reinstalacja , Variator 11/11/01 14:34
      VIA 4in1 niestety nie pomaga

      (...) Bo tylko z pomocą silniejszych
      można pomóc słabszym (...)

      1. ustaw , coobav 11/11/01 21:42
        AGP w trybie turbo

        Lenovo X1 Nano, HP Zbook G5
        Legion5 R7-5800H, RTX3060

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL