Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39407 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

O ile moge podkręcić Celerona 400 , luki 11/11/01 23:10
Mogę podkręćić do 450,600,672 w zależności od magistrali. Jak dam magistrale 75mhz co da mi 450mhz to zwiesza mi się komp a jak dam 100mhz magistrale (600Mhz) to wogóle nie uruchamia Winka. co jest grane ?

Acha moja płyta to Acer Labs m726mrt (taktuje zworkami)

!!!SZALONY LUKI PODKRĘCACZ!!!

  1. hmmm... , Holyboy 11/11/01 23:20
    dziwne... nie wiem co to za plyta ale na moim abicie ZM6 c400 krecilem na 500 (83x) i chodzilo stabilnie na standartowym coolerku + Watrefall = tem 34 C

    aha co do taktowania zworkami - uwazaj!
    hehe kiedys moj kumpel chcial mii pokazac jak kreci swojego c400 - przestawil zworki na 500 - ciach nie poszlo... no to wrocil do poprzednich ustawien i poszla karta graficzna(hiehie 2 tygodnie sie ja nacieszyl) :)

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

  2. Mój kiedyś szedł 540 - 570 , Miro 11/11/01 23:38
    Napięcie miał 2.05V na Abicie BH6 1.1.
    Ale z tego co widzę to na Twojej płycie chyba będzie kiepsko. Podnosiłeś w ogóle napięcie dla procka?

  3. 400@540 , Fantomas 11/11/01 23:45
    własnie z tak podkreconego celerona to pisze płyta: Abit BE6 II , magistrala 90 mhz , po podkreceniu na setke zaczynają sie zwisy ...temperatura 46 C

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

  4. na moim , Sznaps 12/11/01 00:09
    starym abicie bh6 bezproblemowo chadzał na 500 przy 83 mhz bez żadnego dodatkowego chłodzenia i przy standardowym napięciu...przy wyższych częstotliwościach nie startował nawet z podniesionym napięciem.

    Every one of us has heard the
    call !!! !!! !!!

  5. Ja na BE6 I , Chavez 12/11/01 00:40
    krecilem do 600 przy v.2.05 bez zadnych zwisow chodzil caly czas ok. pol roku,dobry exemplarz sie trafil,a nie byl wybierany :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL