Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » PrzeM 07:54
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26

 Dzisiaj przeczytano
 39445 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

duron 600@800 ( fsb 133 MHZ) a płyta K7S5A , dankam 12/11/01 01:54
Czy jest sens montować tego Durona w tej płycie. Czytałem że sis 735 ma marne wyniki z duronami. Ale gdy bedzie podkrecony na szynie 133 Mhz to w sumi tak jab by to byl Athlon z 192 KB cache, czyli powinno chodzic calkiem ładnie. Czy lepiej kupic plyte na KT133A ( ważna jest kwestia ceny).
Dankam

  1. teoretycznie poprawne , vaneck 12/11/01 08:42
    ale ta płyta ma słabe możliwości podkręcania. Jak ci ten dureń nie pójdzie na 133?

    A little less conversation, a little more action
    please

    1. uzupełnienie , vaneck 12/11/01 08:57
      Na płycie brak możliwości zmiany napięcia więc ewentualnie na 133MHz FSB pójdą durony o niskim taktowaniu (600, 650 niektóre 700).

      A little less conversation, a little more action
      please

    2. uzupełnienie1 , vaneck 12/11/01 09:12
      Brak też możliwości zmiany mnożnika więc będziesz musiał sam kombinować z mostkami (niektóre połączyć, inne poprzecinać). IMHO to się nie opłaca.

      A little less conversation, a little more action
      please

      1. Procek jest poprostu cudo , dankam 12/11/01 13:11
        Procek jst z seri akba z 25 tygodnia i na 600@800 ( fsb 133 MHz) chodzi na standardowym napieciu a po za tym ma fabrycznie polączone mostki od mnoznika.

  2. Już kiedyś pisałem , rokitka 12/11/01 15:18
    Mam durnia 650@866 (lub nawet na 897, 975 przy
    biose owercloking, 1079 bios wstaje i się wiesza,
    ale to chyba wina pamięci DDR 2100 noname).
    A jeżeli chodzi o napięcie, zamalawoać ołówkiem
    mostki L7 i mamy 1,85 na rdzeń.
    Chyba to się opłaca?

    Co ja tutaj robię?

  3. a ja się będę upierał , vaneck 13/11/01 09:33
    że nie warto jej kupować.
    Dowód: http://www.pc.com.pl/news.asp?NewsID=9494

    A little less conversation, a little more action
    please

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL