Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:18
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47252 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Turbo Pascal *.exe -> *.pas , Kilgor-Admin 12/11/01 11:04
Witam
Nie maze ktos programu ktory potrafi odkodowac exe do pas bo mam pare swoich programow ale zrodla wyrzucilem razem z TP

Pozdr. Kilgor
Admin Board'a

  1. ja mam cos takiego , JanoszW 12/11/01 13:32
    ftp://213.25.228.133/dede.zip
    to jest siakis dekompilator.

  2. He, he, dobre ! , rafmart 12/11/01 18:40
    Nie ma czegos takiego !!! Jak Ty sobie wyobrazasz uzyskanie z pliku exe pliku pas ??? Kompilacja to NIE JEST kodowanie, ktore mozna odwrocic !!!
    Kompilacja polega w skrocie na uzyskaniu kodu zrozumialego dla peceta przy jednoczesnym wlaczeniu optymalizacji.
    To tak jakbys piszac w asemblerze chcial uzyskac kod w C.
    A jesli nawet jakis program umozliwia uzyskanie kodu w Pascalu z exe'ca to i tak nic z tego kodu nie bedziesz rozumial, bo to wcale nie bedzie Twoj kod.
    Rafal

    1. true, true... , Tummi 12/11/01 22:58
      HEY !!!

      Mozna conajwyzej zdeasmeblowac progz... szczegoly na #crackpl albo www.cookiecrk.net (.org?)
      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

      1. ludzie , JanoszW 12/11/01 23:26
        nikt sie chyba nie spodziewal calego kodu w pas bo to jest oczywiscie niemozliwe ale jest programik ktory z pliku exe wyciaga duza czesc kodu odpowiadajaca za wyglad formy itp.

        1. A o czym my tutaj mówimy? o Pascalu czy Delphi? , Saszkin 13/11/01 08:26
          Do Delphi owszem jest takie male cos co forme wyciaga, a do pascala to ino disassembler jak mi sie zdaje.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL