Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 46888 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaka przelotka Slot1-FCPGA dla Celka 1GHz na BX? , kicior 12/11/01 12:23
Mam zamiar zmienić procka z 333 na 1GHZ na płycie Abit BH6. W archiwum wyczytałem, że są osoby, którym to działa. Poszedłem więc do sklepu i poprosiłem panów, aby poeksperymentowali i mi to uruchomili. Wypróbowali ze 3 różne przjściówki i kupa:( A oto pytanie do tych, którym to działa:
Jakie konkretnie macie przelotki: producent, model, czy są na nich jakieś zworki, żeby to działało itd. (no i gdzie to kupić)

Pleeeeeeeeeeeez podpowiedzcie coś.

kicior

  1. chyba nie chodzi o przelotke... , bolo 12/11/01 13:30
    ...tylko o bios - do dzialania cu-mine potrzebny jest nowszy bios - najlepiej SS. a przelotka jaka badz slot1-fcpga.

    pozdro

    "ty zaś uczyń tak, abym słów na
    wiatr nie rzucał..."

    1. Ale ja mam biosa SS... , kicior 12/11/01 13:37
      i jak pisałem na kilku przelotkach nie idzie, dlatego chciałem znać model od ludzi, którzy to uruchomili.

      kicior

      1. a jaki masz REV. tej plyty ? , bolo 12/11/01 14:03
        j.w.

        "ty zaś uczyń tak, abym słów na
        wiatr nie rzucał..."

        1. Rev. 1.0 , kicior 12/11/01 14:39
          a przejściówki, które próbowałem i nie poszły to rzeczywiście Jamicon - mówicie, że na Microstar może pójść?

          kicior

  2. U mnie działa , Piapia 12/11/01 13:58
    Dzisiaj włozylem do Ausa P3BF na BX celerona 1000, dziala bez problemu. Bylem na gieldzie w wawie i szukalem przejsciowki na fcpga, wszyscy maja Jamicon (czy jakos tak), ale znalazlem faceta ktory mial Microstara, utargowalem na 50zl!!! . Ceny tego swinstwa wzrosly drastycznie, ale trzba odrzałowac.

    Wyniki w sandrze bez podkrecania 10x100FSB sa porownywalne z Pentium III 1GHz!!!

    Pozdrawiam

    "Człowiek się starzeje bo się
    nie bawi" B&W
    gg40609

  3. kicior skad jestes ? , deki 12/11/01 14:38
    mam na zbyciu przejsciowke microstara ale pewnie koszta wysyłki beda wyzsze niż jego cena :-)

    pozdrawiam

    deki

    1. Lublin... , kicior 12/11/01 14:46
      pracuję na uniwerku.

      kicior

  4. CO do tego sprzetu, to... , Stefan 12/11/01 15:25
    MUSI dzialac. Przejscowka Jamicon jest jak najbardziej OK, bo sam kilka takich zestawow zlozylem [a raczej odratowalem :-)]. Plyta ta po zaladowaniu ustatniego BIOS-u z 06/07/2000 (mozna zessac np. z veracompu) obsluguje Celerony 1.1 GHz, co sprawidzile. Swoja droga to idealna plyta do podkrecania, bo kazdy Celeron 1 GHz poszedl mi na 1.24 GHz, a kilka nawet na 1.33 GHz (10X133).
    Sprawa jest prosta - upgrade BIOS i musi dzialac
    pozdr,
    SN

  5. mam mam na starym beix-ie , ZRYTY_BERET 12/11/01 21:08
    ktory nie ma mozliwosci regulacji napiecia ani magistrali
    mam celerona 600@900

    podnioslem napiecie przejscoiwką S1-FCPGA ( MSI )
    a proca podkrecilem zworkami na przejsciowce

    jak mialem celka 300A na Slot 1 to go na 450 puściłem wyjmujac zworke na plycie ( FSB 100 ) chodził

    ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

  6. Dobra, tylko dobra... , MARC 13/11/01 15:14
    Ja mam Celka 800 na plycie Abita BX6 i tez sie sporo obawialem, czy to bedzie chodzilo. Udalo mi sie dostac przejsciowke ASUS'a S370-DL. Ma ustawianie napiecia, ale to nie byo potrzebne. Plyta wprawdzie wykrywa procesor jako PIII, ale to mi nie przeszkadza :)
    Pozdrawiam
    MARC

    1. mi tez wykrywa jako PIII , ZRYTY_BERET 13/11/01 22:42
      j.w

      ZRYTY_BERET = Zryty_Berecik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL