Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 48279 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

help -jaka płyta pod Athlona XP 1500+??? -Domek , domek 12/11/01 13:47
Mam problem jaką płytę wybrać pod athlona xp 1500+ może ECS K7S5A tylko nie wiem czy trzeba robic upgrade biosa. pomózcie??
Domek

  1. qrde - co ty piszesz stary !!!! , McJacam 12/11/01 14:05
    inwestujesz w takiego procka a płyte wybierasz jedną z gorszych jakie można ładować do byle składu (no może przesadziłem), wg mnie bierz EPOX'a - tego co ma McMike - zapytaj go na boardzie - albo looknij niżej - jakie miał wyniki testów na Athlonie XP. Stary - żadne ECS błeeeeeeeeee taka lipa.
    Pozdrówka
    McJacam

    Księża na księżyc,
    kler do spowiedzi.

  2. SOLTEK! , chris75 12/11/01 15:29
    Ja mam u siebie ten procesor na płycie SOLTEK 75DRV po upgrade biosu do 3.4 i działa bez najmniejszego problemu..
    Pozdrawiam.

    chris75
    **GG**1810257

  3. EpoX.... , Star Trek 12/11/01 20:17
    Tak jak napisał kolega McJacam bierz EpoXa 8KHA+ (mam ją od tygodnia i podobnie jak McMike jestem z niej bardzo zadowolony).

  4. Ja brałbym coś z , NimnuL-Redakcja 12/11/01 21:05
    Abita/Asusa/Epoxa ... kolejnośc nieprzypadkowa :-)
    z ECS daj sobie spokój - to są słabe/średnie płyty a procek jest b.dobry,więc zainwestuj też w płytę, żeby procek się nie nudził ....

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  5. co do ECS , ksiaze 13/11/01 10:48
    to nalezaloby dla pewnosci wlozyc tam najpierw starego A przeflashowac do najnowszej wersji 1106 ale nie z dyskietki tylko z dysku w czystym dosie, wtedy na 100% XP dziala a plyta pokazuje ze jest to XP

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL