Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:18
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47276 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Człowiek z lasu prosi o pomoc! , Samidare 12/11/01 16:38
Kolega ma problem. Otóż oderwali go od pracy w lesie (metodą łapanki) i zrobili go Adminem, ma teraz taki problem, gdyby ktos mógł udzielić odpowiedzi na jego pytanie:

"Ostatnio podzucono mi jakis zlom z Warszawy sek w tym ze niby wszystko jest OK dysk niby chodzi (pali sie dioda i szum jest w normie obrotu talerza) na dysku tez bez zmian problem w tym ze nie chce sie odpalac Windows, przy probie zainstalowania Win 98 z plyty CD (plyta glowna jest BOOT'owalna) pojawia sie napis ze instalacja jest noiemozliwa bo jest uszkodzony FAT 32, to samo gdy wlaczam SCANDISK spod DOS (ten akurat jeszcze chodzi w trybie awaryjnym)
pisze ze jest uszkodzona tablica alokacji plikow i zima , pod FDISK'iem w miejscu gdzie powinno pisac FAT32 tez nic nie pisze, moze domyslasz sie co moze byc przyczyna, i czy mozesz mi powiedziec jak sprawdzic w takim stanie
czy nie jest uszkodzony dysk twardy(mysle zrobic FDISK'a i Formatowanie a nastepnie wgrac od nowa system WIN 98)."


Dzięki wszystkim za pomoc Samidare

- - - Samidare - - -

  1. Mozna sprobowac tak , konto-usuniete1 12/11/01 16:43
    Podlaczyc dysk do kompa z zainstalowanym Partition Magic 6 lub 7 i pokombinowac tam.jest szansa ze partycja jest ukryta , lub ze program ja naprawi.

    Nine Inch Nails to jest TO :)
    iRacing Driver :)

  2. a w ostatecznosci , Ciasteczk0 12/11/01 17:11
    skasuj ta partycje
    i zaloz od nowa (wsio pod fdisk'iem)
    pozniej format
    i powinno wsio byc oki

  3. Ranish Partition Manager , Bergerac 12/11/01 19:35
    j.w.

    Barbossa: You're supposed to be dead!
    Jack Sparrow: Am I not?

  4. mam lepszy pomysł... , fatal 13/11/01 17:27
    A może (jeśli nie chceszstracić danych na dysku), to sprubój tak:
    spod gołego dos-a napisz: FDISK -MBR
    to powinno pomóc

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL