Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 09:20
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13

 Dzisiaj przeczytano
 47482 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kto Ma do Sprzedania Windowsa XP Final(b.2600)????????? , KruKos 12/11/01 18:01
Bardzo mi na tym zależy wiec.......

ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
9500PRO, Sncmaster 700ift,

  1. Nie chodzi mi o rozpowszechnianie piractwa.... , KruKos 12/11/01 18:06
    Bardzo mi na rym zalezy bo ten system mnie zafascynował ale nie moge go nigdzie dostac!!!!!!
    Miałem juz chyba ze 3 wersje beta i w koncu chcialbym miec Final Prosze o pomoc

    ASUS A7N8, AMD 2400+, 512 DDR
    333Mhz, Maxtor 120 SATA, Hercules
    9500PRO, Sncmaster 700ift,

    1. A stać Cię na licencjonowany Win XP? , Tony Soprano 12/11/01 20:09
      Mogę Ci sprzedać za powiedzmy, promocyjną cenę 500 PLN ale na nieoryginalnej płycie... :)))))))))))))
      Pozatym, nie zdziw się, że kiedy dostaniesz kod do autoryzacji (wraz z nowym, świeżutko wyniesionym ze sklepu XP-kiem), pojawi się kominkat przy rejestracji o "już zarejestrowanej kopii"
      Powodzenia.
      Where do U want to go today? ;->
      Pozdrawiam

      1. przesada.... , Stefan 12/11/01 21:11
        ja akurat mam xp oraz offica xp i moge powiedziec ze o ile nie kupujesz czegos w otwartym pudelku, badz tez pudelku noszacym znamiona otwierania to jest wszystko OK. No i co udalo sie MS to fakt, ze rzeczywiscei bezpieczniej jest kupic XP w renomowanym, pewnym sklepie niz "spod lady"
        ot tyle...
        pozdr,
        SN

        1. Fakt - podałem extremalny przykład... , Tony Soprano 12/11/01 21:32
          Ale do kupowania systemów M$ się nie palę (dopóki nie muszę)
          Pozdrawiam,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL