Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » Dexter 08:09

 Dzisiaj przeczytano
 46918 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Mały problemik z zawartością boksa z MSI K7T 266A pro2. , Pron! 12/11/01 18:58
Nabyłem(kupiłem:) dzisiaj płytę główną MSI K7T 266A Pro2.
I mam małą wątpliwostkę:
W instrukcji pisze, że obsługuje 6 gniazd USB, a z tego co widzę to 2 są na stałe na płycie, dwa dostałem do podłączenia
na śledziu, a pozostałe dewa? A gdzie PC2PC(czyli do łączenia dwóch kompów) ? Może brakuje mi czegoś?

Slalom alejkom!

  1. Albo kupiłeś nie tą wersję co chiałeś... , Tony Soprano 12/11/01 20:03
    :-/ Sprawdź specyfikację na stronie producenta. Tak będzie najpewniej (najprościej?)
    Pewnie w sklepie spżedfcy nie umieli poprosić o konkretny model i do stałeś MS na KT266A - tyle, że nie tą co chiałeś ;-)
    Pozdrawiam

  2. brak pc2pc to moze byc problem.... , McKania 12/11/01 23:19
    bo te 6 usb to chyba Ci sa niepotrzebne....

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

  3. Zapewne to co na śledziu... , Umek 13/11/01 01:49
    to właśnie PC2PC - jedno małe drugie duże.
    Niedawno kupiłem komuś MSI i było dokładnie jak u ciebie.

    1. Właśnie że nie !!! , Pron! 13/11/01 09:00
      To na śledziu to dwie zwykłe szerokie wtyczki USB !!!
      Chyba pójdę do gości w sklepie pogadać.

      Slalom alejkom!

      1. No to może cie rabnęli... , Umek 13/11/01 10:20
        co prawda płyta o której mówię to kt-7 turbo LE ale PC2PC było w komplecie z kablem USB do łączenia (1,5m) w jednym woreczku foliowym. Także w instrukcji opis jak to podłączyć do dedykowanego gniazda na płycie. Jeszcze na pudełku MSI chwali się tym PC2PC. Gniazda różne tak żeby można było podłączyć się po usb z każdym PC.
        Sprawdź jeszcze w instrukcji - może twoja płyta ma tego nie mieć.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL