Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » NimnuL 07:42
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23

 Dzisiaj przeczytano
 41463 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mioro PINNACLE Studio DC10 plus !!! , JohnBlack 25/04/01 21:19
Czy ktos z was ma ta karte wideo i moze powiedziec mi cos na jej temat (wady, zalety, kupowac czy nie kupowac).
I gdzie i jak mozna kupic ja najtaniej przez internet (np. w jakims sklepie internetowym w US lub UK)? Czy sš jakies problemy z clem (moze ktos z was juz kupowal elektronike przez net) ?

Za pomoc z gory wielkie dzieki
Pzdr

  1. Kupiłem na allegro , Fajny 25/04/01 23:33
    za 700 zł AV MASTERA z pełnym oryginalnym softem. Najciekawsze bylo to, ze czlowiek przyslal mi karte (nie placilem przy odbiorze) ja sobie ja przetestowalem i przeslalem mu kase na konto. Sam zaproponowal taka forme transakcji

    Z miro dc10 jest jeden maly klopot. Traci synchonizacje obrazu z dzwiekiem przy zgrywaniu dlugich materialow. Podobno dzielenie nagrania na 5min. kawalki rozwiazuje problem. Przyczyna desynchronizacji jest brak zintegrowanej karty dzwiekowej w zwiazku z czym w czasie nagrywania sa uzywane dwie oddzielne osie czasu :-(.

    Proponuje przejrzec aukcje - 700 zl za karte warta na dzien dzisiejszy 2700 to naprawde okazja.

    Ostatnio nagrywalem terminatora 2 - zero zgubionych klatek, pliki po 1 GB. cały film zajal 26 GB :-). Natrafilem jednak na problem z przeplotemw dynamicznych scenach - nagranie po konwersji na divx nie nadaje sie do uzytku. moze wiesz co jest przyczyna??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL