Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » PeKa 11:39
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56

 Dzisiaj przeczytano
 63506 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

nowa opera!!! , masta killa yoshi 14/11/01 13:46
jest naprawde max!!!
w koncu poprawnie wyswietla strone frazira! (czyli Java)
rozroznia kolory na boardzie!
i wiele wiele innych a przy tym jest zajebiscie szybka :)))

polecam

born to emerge

  1. qrde , masta killa yoshi 14/11/01 13:49
    board z tymi kolorami i podkresleniami moich wypowiedzi wyglada oblednie!!!!
    tosz to szok!!!

    born to emerge

  2. O kurcze!!! , Poke 14/11/01 14:24
    Super, rewelacja! IE na emeryturke!

    09 sierpien 2008 - penitentiam agite

    1. i to natychmiast , masta killa yoshi 14/11/01 15:19
      powaga

      born to emerge

      1. Wczas zajarzyliscie :PPP , Doczu 14/11/01 15:28
        Operka zawsze byla The best !!!!!!
        Bez urazy panowie ;-)))))

        1. To my wiemy ale chodzi , Poke 14/11/01 15:46
          o nowa WERSJE!!!

          09 sierpien 2008 - penitentiam agite

          1. Wiec skad to zdziwienie , Doczu 14/11/01 18:10
            Akurat Opera wraz z nowa wersja wprowadza jakies zmiany w przeciwienstwie do IE.
            mam tylko nadzieje, ze teraz grono uzytkownikoow O 6.0 sie zwiekszy i IE straci pozycje lidera.

    2. polecam , mirkrup 14/11/01 15:52
      skorzystac z IE remover'a system szybszy i lżejszy ok 50 MB.

      1. A skad go wziac ? , Doczu 14/11/01 17:59
        J/w

  3. przesiadam sie na Opere , szczery 14/11/01 18:01
    super przegladarka

  4. dla wszystkich podekscytowanych , Wasabi 14/11/01 20:53
    nowa Opera proponuje odwiedzenie adresu http://www.faq.net.pl/
    moze sie czepiam ale na IE 99% stronek chodzi a na operze niestety 10 % wyglada tak jak powzyszy adres
    (dodam ze w tej sprawie pisalem do Pana Polusa jakies 6 miesiecy temu i jak widac 0 rezultatu - ale to jusz inna bajka)

    Nothing to see here

    1. Ale oni , Poke 15/11/01 08:36
      specjalnie (!) tak zaprojektowali strone aby nie dzialala na innych przegladarkach niz ie. To du...!

      P.

      09 sierpien 2008 - penitentiam agite

  5. Sciagnełem zobaczyłem i zostawiłem a IE wypierdo.... , arekalf 14/11/01 22:17
    j/w

    GG 1086616

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL